#OdkryjPolskę

Lubisz odkrywać zakątki naszego kraju? Zgadzasz się, że nie ma nic piękniejszego od wyruszenia w weekend na beskidzki szlak, czekasz tylko aż w twojej dłoni znajdzie się mapa ze szlakami w Tatrach czy Bieszczadach? Czujesz że wzywa Cię Zakopane, Babia Góra, Turbacz? A może wolisz obcować z przyrodą w Kampinosie lub Puszczy Niepołomickiej i korzystać z tras spacerowych w Twojej najbliższej okolicy?

W projekcie #OdkryjPolske podpowiadamy jakie ciekawe trasy piesze, kajakowe czy trasy rowerowe znajdziesz w okolicy Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska czy gdziekolwiek mieszkasz! Dzięki naszym użytkownikom baza tras rowerowych i turystycznych to prawdziwa studnia bez dna!

Szukaj więc pomysłów na wycieczki, niezależnie od tego czy mają to być trasy i szlaki w polskich górach, nad Bałtykiem, czy gdy po prostu zastanawiasz się gdzie na spacer z psem lub jakie trasy biegowe warto pokonać. Można by długo wymieniać! Odkrywaj Polskę, spaceruj, biegaj, szukaj inspiracji na wycieczki i po prostu żyj aktywnie! Pamiętaj też, że to co najpiękniejsze czasem jest tuż za rogiem :)

Najchętniej odwiedzane regiony

Popularne miejscowości

Moja mapa 0