#OdkryjPolskę - Wybrzeże Bałtyku Mielno

Zdjęcie pochodzi z trasy Unieście-Mielno-Koszalin-Mielno | Autor zdjęcia: kuba6042
Jezioro Jamno jest jedną z głównych atrakcji gminy Mielno, to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza mierzeją. Połączenie Jeziora Jamno z morzem poprzez Kanał Jamneński. Przy jeziorze znajdują się przystanie i wypożyczalnie sprzętu pływającego takiego jak rowery wodne, kajaki, motorówki. W okresie letnim jezioro Jamno staje się prawdziwym rajem dla fanów sportów wodnych. Bardzo popularny jest windsurfing oraz żeglarstwo. Akwen jest miejscem życia wielu gatunków ryb i innych stworzeń. Znaleźć tu można między innymi: leszcze, węgorze, sandacze, okonie, szczupaki, karasie i płocie. Istnieje możliwość wędkowania na jeziorze. Jeśli chodzi o noclegi to możemy skorzystać tutaj z wyjątkowych domków na wodzie z widokiem na jezioro.

Wybrzeże Bałtyku Mielno - Najciekawsze trasy

Wybrzeże Bałtyku Mielno - zobacz więcej tras

Noclegi w okolicy

booking.com

Dokonując rezerwacji, wspierasz Traseo

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta