O nas

Czym jest Traseo?

Traseo to serwis www i aplikacja mobilna przeznaczona dla pasjonatów turystyki i sportu. Możesz dzielić się z innymi trasami swoich wycieczek czy treningów. Nagrywaj trasy w aplikacji, wrzucaj pliki gpx, rysuj trasy ręcznie, dodawaj waypointy i zdjęcia. Mapki z trasami możesz także umieścić na swojej stronie www - skorzystaj z przycisku "umieść na stronie" dostępnym pod każdą mapką!

Traseo

Korzystaj z aplikacji

Aplikacja na systemy Android oraz iOS umożliwia wyszukiwanie tras, nagrywanie śladów, śledzenie statystyk oraz proste nawigowanie po trasie. W trakcie nagrywania możesz także dodawać zdjęcia i waypointy, a później całą trasę udostępnić w serwisie Traseo lub na Facebooku.

Google Play AppStore

Mapy turystyczne w Traseo

Współpracujemy z wieloma wydawnictwami kartograficznymi, dzięki którym w aplikacji Traseo dostępne są profesjonalne podkłady mapowe. Lista map stale się powiększa, a korzystać z nich można offline!

Patronujemy!

Organizujesz ciekawą wyprawę lub zawody sportowe? Napisz do nas - kontakt@traseo.pl - chętnie rozważymy Twoją propozycję :) a może chciałbyś zareklamować się w naszym portalu? Również czekamy na wiadomość :)

Rowerem po Roztoczu
Wasza aktywność
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.