Reklama w Traseo.pl

Traseo to doskonałe miejsce aby promować produkty, usługi, ale również szlaki, miejsca i regiony. Co roku odwiedza nas ponad 2 mln unikalnych użytkowników! Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły naszych Klientów. Poniżej zobacz standardowe formy reklamy w Traseo.
adv icon
info

Reklama Display na stronie www

Reklamy graficzna – banner z linkiem (300x380 px) umieszczony na stronie głównej oraz podstronach Traseo.pl. Posiadamy bardzo atrakcyjne oferty miesięczne. Płacisz za czas emisji, a nie za ilość odsłon.

Reklama na stronie głównej aplikacji

Reklamy graficzna – banner z linkiem (1242x894 px) umieszczony na stronie głównej aplikacji mobilnej. Posiadamy bardzo atrakcyjne oferty miesięczne. Płacisz za czas emisji, a nie za ilość odsłon.

Branding Tras

Trasy z danej kategorii, regionu (lub wybrane według innych kryteriów) oznaczone zostaną logotypem Twojej firmy oraz tekstem "Trasę poleca". Wyróżnione trasy pojawiają się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania.

Branding strony głównej

W ramach brandingu strony głównej dodamy na główny slajd zdjęcie Twoich produktów oraz zakładkę z logotypem Twojej firmy.

Przeprowadzenie konkursu

Konkurs dla użytkowników Traseo, o dowolnej tematyce – na najlepszą trasę, fotograficzny, plebiscyt itd. Klient może być równocześnie sponsorem nagród, dzięki temu wzmianka o nim pojawia się we wszystkich informacjach konkursowych.

Działania w social mediach

Posiadamy profile na Facebooku i Instagramie, obserwowane łącznie przez ponad 22 000 osób. Post, relacja czy stories może być dowolnej treści, zawierać linki, oznaczenia itp. Publikacji może towarzyszyć jej kampania promocyjna w Meta Ads.