Mapy turystyczne w aplikacji

Bory Tucholskie - Pensjonat Przystanek Tleń

Każdego roku większość osób decydujących się na wakacje w Polsce wybiera się do którejś z nadbałtyckich miejscowości lub w rejon Tatr i Beskidów. Jeżeli jednak chcemy odwiedzić miejsce o unikatowym dziedzictwie przyrodniczym i kulturowym, które wciąż nie uległo komercjalizacji powinniśmy odwiedzić Przystanek Tleń w Borach Tucholskich.

Opublikowano 5 lipca 2019 przez admin

Jedzenie na podróż - o czym warto pomyśleć

Podróżowanie samochodem może być bardzo przyjemne, ale aby tak było, trzeba się dobrze przygotować, zarówno logistycznie, jak i technicznie. Oprócz dobrze zapakowanego bagażu, należy zabrać ze sobą mapę, nawigację, ale również dobrze wyposażyć auto. Kolejna kwestia to jedzenie na drogę, o nim zapobiec po prostu nie można.

Opublikowano 5 lipca 2019 przez admin

Wakacje w Tadżykistanie

Azja Środkowa wciąż pozostaje mało popularnym kierunkiem podróży. Całkowicie niesłusznie, bo górzyste i pustynne tereny w sercu Azji idealnie nadają się na długą, pełną przygód wycieczkę w nieznane.

Opublikowano 27 czerwca 2019 przez traseo

Jak odpowiednio przygotować się na pieszą wycieczkę?

Wiosna, lato, a nawet częściowo jesień, to czas, gdy chętnie pakujemy plecaki, zakładamy wygodne buty i udajemy się na długą, pieszą wycieczkę. Tylko, aby też czas był przyjemny i odpowiednio spożytkowany, to koniecznie potrzebujemy ekwipunku, w postaci plecaka, do którego zapakujemy wszystkie niezbędne nam rzeczy oraz wygodnych butów, które nie dopuszczą do postania otarć, a każdy kolejny krok będziemy wykonywać z przyjemnością.

Opublikowano 24 czerwca 2019 przez agu_cha

5 rzeczy, które liczą się przy wyborze hotelu

Wyjazd na wakacje czy urlop wiąże się z koniecznością załatwienia różnego rodzaju formalności oraz podjęcia wielu decyzji, w tym tej najważniejszej – ustalenia, w którym hotelu się zatrzymamy. Nie warto odwlekać tej decyzji do ostatniej chwili, ponieważ z reguły będzie to oznaczać konieczność dokonania wyboru pomiędzy opcjami, które nie do końca nam odpowiadają, gdyż wszystkie atrakcyjniejsze będą już niedostępne. Co bardzo ważne, przez „atrakcyjne” wcale nie mamy na myśli „najtańsze”: cena za dobę pobytu w danym hotelu nigdy bowiem nie powinna być jedynym kryterium uwzględnianym podczas podejmowania decyzji. Co zatem ma największe znaczenie w kontekście wyboru hotelu na wakacje albo urlop?

Opublikowano 24 czerwca 2019 przez admin

Marsa Alam – rajski Egipt

Region turystyczny zlokalizowany około 270 km na południe od Hurghady, w południowej części wybrzeża Morza Czerwonego. Najczęściej odwiedzana przez turystów zatoka Abu Dabbab to spełnienie marzeń tych, którzy pragną z bliska zobaczyć żółwia. Każdy, kto wybierze się na wakacje do Marsa Alam, odnajdzie tam niezapomniane wrażenia i piękne historie uwiecznione na zdjęciach. Niesamowity widok na Marsa Mubarak, niezapomniane wrażenia podczas rejsu po Nilu, podróż w czasie do okresu grecko-rzymskiego i tajemnicze Dendery, czy pustynne szaleństwo podczas quad safari, to tylko kilka z możliwości, jakie oferuje Fm Tours & Travel. Na http://www.egipt-wakacje.pl/wycieczki-marsa-alam.html znajdziesz moc informacji, by znaleźć wakacje idealne dla siebie.

Opublikowano 19 czerwca 2019 przez admin

Dołącz do naszego zespołu, szukamy współpracowników!

Firma Amistad Sp. z o.o. szuka osoby na płatny staż dla absolwentów (z możliwością przedłużenia współpracy na umowę o pracę) w dziale handlowym na stanowisko młodszy specjalista ds sprzedaży / asystent w dziale handlowym.

Opublikowano 17 czerwca 2019 przez admin

Noclegi w Warszawie dużo tańsze od hoteli. Zobacz!

W Warszawie nie brakuje miejsc noclegowych. Baza jet nieustannie rozbudowywana i każdy, kto nawet w ostatniej chwili potrzebuje znaleźć nocleg w stolicy nie będzie miał z tym najmniejszego problemu. Nie jest to jednak wyłącznie zasługa wzrostu liczby pokojów hotelowych - raczej liczby samodzielnych apartamentów, które turyści oraz osoby przybywające do Warszawy w celach biznesowych wynajmują o wiele chętniej. Skąd to zainteresowanie?

Opublikowano 4 czerwca 2019 przez admin

Obóz survivalowy – dlaczego warto?

Survival zwany też szkołą przetrwania to działania przygotowujące człowieka na przetrwanie w przypadku zagrożenia dla życia. Dziedzina ta zapewnia mnóstwo wrażeń, a więc ma  spore grono swoich zwolenników. Szczególnie survivalem interesuje się płeć męska i to już od najmłodszych lat. Wielu chłopców marzy o leśnych wyprawach i związanych z nimi przygodami. Do prawdziwej wyprawy survivalowej trzeba się odpowiednio przygotować. Wszystkim dzieciom żądnym ciekawych przeżyć polecamy obozy survivalowe.

Opublikowano 31 maja 2019 przez admin

Oman, Maroko, Emiraty Arabskie - gdzie się wybrać na egzotyczne wakacje

Na temat niektórych krajów istnieją mity, przez które turyści omijają je szerokim łukiem. A to właśnie miejsca spoza listy popularnych kierunków mogą pozytywnie zaskoczyć i zapewnić ciekawy urlop. Jeśli obawiasz się tych krajów ze względów bezpieczeństwa, zastanów się nad wykupem ubezpieczenia od terroryzmu lub ubezpieczenia podróżnego.

Opublikowano 30 maja 2019 przez admin