Mapy turystyczne w aplikacji

10 najpiękniejszych tras po polskich górach wg Traseo

Kto widząc słoneczną prognozę pogody na weekend nie myśli o choć jednodniowej wycieczce za miasto? Albo w wakacyjnych planach nie znajduje kilku dni na pobyt w górach? Dla niektórych stałą już datą w kalendarzu jest wiosenna wycieczka w Tatry, by podziwiać krokusy i cieszyć oczy budzącą się wiosną w górach lub jesienne wędrówki w Bieszczadach, gdzie o tej porze roku przyroda funduje nam prawdziwy festiwal kolorów.

Opublikowano 16 września 2020 przez traseo

Wyrusz na Szlak Green Velo i poznaj cuda wschodniej Polski

Obserwując w ostatnich miesiącach polskie drogi śmiało można stwierdzić, że turystyka rowerowa nigdy nie była tak popularna. Baczny obserwator dostrzeże rowerzystów z sakwami, przemierzających kolejne kilometry tras lub samochody z zamontowanymi rowerami na bagażniku. Niezwykły początek roku miał także swoje plusy: coraz więcej osób zapragnęło zrobić coś ciekawego, rozpocząć aktywność fizyczną, spędzić czas z bliskimi i znajomymi. W wielu przypadkach takie postanowienia wiązały się właśnie z rowerem. Nic więc dziwnego, że jeden z najbardziej popularnych szlaków rowerowych w Polsce – Green Velo – stał się w tym roku jednym z najczęściej wybieranych kierunków. Dodatkowe zaplecze technologiczne w postaci aplikacji mobilnej mogło mieć wpływ na ostateczną decyzję o wyborze tego, a nie innego celu.

Opublikowano 9 września 2020 przez traseo

Rower za złotówkę w pociągach InterCity do 22 września

PKP Intercity po raz kolejny włącza się w działania w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (ETZT). Z tej okazji spółka przygotowała promocję taryfową dla cyklistów - „Rower za złotówkę z PKP Intercity”. W jej ramach od 16 do 22 września 2020 roku w pociągach spółki będzie można przewieźć rower za symboliczną złotówkę. Bilety promocyjne są już dostępne w sprzedaży.

Opublikowano 9 września 2020 przez admin

Międzyzdroje to jeden z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem

Międzyzdroje to jeden z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem. Odwiedzany chętnie nie tylko latem, ale również jesienią i zimą. Chociaż większość osób kojarzy to miasto wyłącznie z długą plażą, molo i słynną Aleją Gwiazd, miejsce to oferuje znacznie więcej. Już samo położenie miasta zachwyca. Miejscowość usytuowana na największej w Polsce wyspie Wolin.

Opublikowano 28 sierpnia 2020 przez trasek

Jeśli aktywny wypoczynek zimą, to tylko na narty do Włoch!

O kilku ostatnich dekad, jako destynację wyjazdów na narty Polacy coraz częściej wybierają, nie droższe Szwajcarię i Francję, tylko północne Włochy. Jadą tam, gdzie infrastruktura jest równie dobra, koordynacja i współpraca komunikacyjna między poszczególnymi dolinami i ośrodkami o niebo lepsza, a fenomenalnej kuchni już trzeba osobiście spróbować, by się przekonać o właściwym wyborze narciarskiego wyjazdu.

Opublikowano 28 sierpnia 2020 przez traseo

Jak przygotować formę w domu, na czym i jak ćwiczyć - plan treningowy

Czy w warunkach domowych można zbudować formę, zrzucić nadmiarowe kilogramy i poprawić swoją sylwetkę? Jak najbardziej. Wystarczy do tego odrobina konsekwencji i trzymanie się planu treningowego. Jaki? Podajemy przykład, który możesz wypróbować!

Opublikowano 12 sierpnia 2020 przez traseo

Do czego spakować się na wakacyjny wyjazd?

Sezon urlopowy w pełni! Chętnie wsiadamy w samochody, łapiemy pociągi, a niektórzy nawet po zamieszaniu spowodowanym koronawirusem wracają do podróży samolotowych. Wszystko po to, aby złapać trochę wakacyjnego słońca i odetchnąć przez chwilę. Żeby wypoczynek był udany, do każdego wyjazdu trzeba się jednak odpowiednio przygotować. A o jakości tych przygotowań świadczy przede wszystkim to, jak się spakujemy. Sprawdź więc, jak najlepiej transportować swój bagaż, w zależności od tego, jakim środkiem lokomocji się poruszasz!

Opublikowano 6 sierpnia 2020 przez admin

Podróż do Kanady - Czyli co warto wiedzieć?

Jeżeli wybierasz się w najbliższym czasie do Kanady warto zapoznać się z ważnymi informacjami na temat tego kraju.

Opublikowano 27 lipca 2020 przez admin

Traseo Pro - aplikacja Traseo android ma nowe możliwości!

Czym jest Traseo Pro?  Traseo Pro to rozszerzona wersja aplikacji na urządzenia z systemem android, dzięki której możesz korzystać z wielu dodatkowych funkcjonalności, bez reklam! Wród nowych możliwości jest nasz autorski podkład mapowy z zaznaczonymi kolorowymi szlakami pieszymi i rowerowymi.  Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy tak jak ty lubią turystykę i aktywności na świeżym powietrzu. Dołączając do społeczności Traseo Pro wspierasz rozwój polskiej, darmowej aplikacji i tworzysz ją razem z nami! 

Opublikowano 16 lipca 2020 przez traseo

Babia Góra - czy warto ją zdobyć?

Wędrówki po górach i zdobywanie szczytów to ekscytujące i pasjonujące zajęcie. Jeżeli planujemy zdobyć najwyższe punkty na mapie Polski, nie możemy ominąć Babiej Góry - malowniczego i potężnego zakątka Beskidu Żywieckiego. Co na nas czeka na tym szlaku? Jak się do niego przygotować? Kiedy najlepiej jest podjąć próbę zdobycia góry?  

Opublikowano 3 lipca 2020 przez traseo