Mapy turystyczne w aplikacji

Atrakcje we Władysławowie - co warto zobaczyć?

Władysławowo to chyba jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad morzem. Co roku odwiedza ją ponad trzysta tysięcy turystów z Polski jak też całej Europy. Zwabiają ich tutaj atrakcje turystyczne, piękne plaże oraz doskonała baza noclegowa, na którą składają się ośrodki wypoczynkowe, oraz piękne apartamenty. Władysławowo to także atrakcje współczesne w postaci parków tematycznych.

Opublikowano 3 marca 2019 przez traseo

Jak dbać o bezpieczeństwo w czasie podróży

Niezależnie od tego, czy podróżujemy służbowo czy rekreacyjnie chcemy bezpiecznie dotrzeć do celu oraz spokojnie wrócić do domu. Podczas podróży samochodem może spotkać nas wiele niespodzianek, niestety nie zawsze miłych. O tym jakich zasad przestrzegać, by podróż była bezpieczna, przeczytasz w poniższym artykule.

Opublikowano 3 marca 2019 przez admin

Rowery trekkingowe polskiej marki - TABOU

Jeżeli jesteś osobą aktywną, a na dodatek uwielbiasz wyprawy turystyczne, możliwe, że interesuje Cię także możliwość wypadów rowerowych. Planując zakup roweru musisz jednak pamiętać, że najtańsze dostępne modele mogą okazać się zbyt zawodne, żeby korzystać z nich przy długich wycieczkach. Z kolei w pełni profesjonalny sprzęt może być po prostu zbyt drogi. Zatem jaki rower trekkingowy wybrać i kupić, by był przystępny cenowo oraz miał wysoką jakość wykonania?

Opublikowano 3 marca 2019 przez traseo

Na co zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie turystyczne?

Wybierasz się na ferie, wakacje? Organizujesz spontaniczny urlop? Zanim wsiądziesz do auta, pociągu czy samolotu, koniecznie zapoznaj się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi ubezpieczenia turystycznego. Zapewnij ochronę zarówno sobie, jak i współpodróżnikom. Zrzuć z barków troskę o niespodziewane koszty w przypadku choroby czy utraty bagażu. Baw się beztrosko i cudownie!

Opublikowano 27 lutego 2019 przez admin

Twoja mobilna mapa offline z trasami turystycznymi i ciekawymi miejscami

  Dla kogo?  Oferta skierowana jest do podmiotów związanych z turystyką - hoteli, ośrodków rekreacyjnych, wypożyczalni rowerów, a także gmin i jednostek samorządowych. Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do tych, którym zależy na promocji swojej okolicy, na ułatwieniu turystom jej poznania. Dla tych obiektów, gmin i regionów, które idą z duchem czasu i chcą skorzystać z bardzo przystępnej cenowo oferty mapy na urządzenia mobilne. Dlaczego warto?  Aplikacje mobilne i przewodniki w formie elektronicznej to z pewnością przyszłość. Obecna młodzież już prawie nie korzysta z wersji papierowych map i przewodników. Traseo to portal i aplikacja, z której dziennie korzysta kilka tysięcy osób. My dajemy Ci możliwość stworzenia mapy w wersji elektronicznej i jednoczesnego pokazania Twojego obiektu w Traseo. Dzięki temu oprócz mapy, zyskasz reklamę wśród naszej społeczności. Trafisz do odpowiedniej grupy odbiorców. Nie musisz nic robić nasi użytkownicy sami Cię zauważą.    

Opublikowano 26 lutego 2019 przez traseo

Co warto przywieźć z Egiptu? Podpowiadamy, jakie pamiątki są najpopularniejsze i dlaczego warto je mieć!

Egipt - kraj faraonów i piramid to jedno z ulubionych urlopowych miejsc Polaków. Wracając z wakacji warto przywieźć sobie i bliskim pamiątki, które sprawią radość.

Opublikowano 24 lutego 2019 przez admin

City break w stolicy Małopolski – dlaczego hotel pod Krakowem?

Kraków to chętnie wybierany kierunek podróży. Drugie co do wielkości polskie miasto, dawna stolica i siedziba polskich władców, przyciąga turystów mnogością zabytków, niezwykłą architekturą oraz bogatą ofertą kulturalną. To miejsce, gdzie można zwiedzać, bawić się na licznych koncertach, imprezach plenerowych albo spacerować i podziwiać widoki. Kraków to połączenie tradycji z nowoczesnością – miasto, które każdego zachwyci swoim bogactwem i energią, idealne na wymarzony city break. Gdzie się zatrzymać w czasie pobytu w Krakowie?

Opublikowano 24 lutego 2019 przez traseo

Jak znaleźć najtańsze OC? Poznaj sprawdzone sposoby!

Płacenie OC jest nieuniknione – to jeden z najważniejszych obowiązków każdego właściciela samochodu. Warto jednak oszczędzić sobie stresu, związanego z jednorazowym, dużym wydatkiem (często ponad 2000 złotych!) i postarać się znaleźć najtańsze OC. Istnieje kilka sposobów na znalezienie naprawdę tanich składek – czasem wystarczy kilka minut, aby sporo zaoszczędzić na obowiązkowym ubezpieczeniu auta.

Opublikowano 19 lutego 2019 przez admin

Wygodne żeglowanie na katamaranie

Cenisz sobie swobodę podróżowania, lubisz podejmować spontaniczne decyzje? Chcesz jak najwięcej zwiedzić, a może po prostu odpocząć w gronie najbliższych osób z dala od tłumów turystów? Urlop pod żaglami będzie dobrym wyborem!

Opublikowano 14 lutego 2019 przez traseo

Jakie witaminy przydadzą się zimą?

Zima to wymagający czas dla organizmu człowieka. To właśnie w tym czasie jesteśmy najbardziej narażeni na infekcje, a odporność spada, przez co trudniej jest nam się obronić przed atakiem bakterii i wirusów. Dodatkowo gorzej wyglądamy, a nasze samopoczucie również nie jest najlepsze. W okresie zimowym może nam dopaść sezonowa depresja. Jednak sposobem na walkę z tymi objawami mogą być witaminy, które mają zbawienne działanie na pracę całego organizmu. Ich zadaniem jest wsparcie pracy wszystkich układów, a także poprawa samopoczucia i wyglądu. Przedstawiamy listę witamin, które dbają o nasze zdrowie w okresie zimowym.

Opublikowano 13 lutego 2019 przez admin