Mapy turystyczne w aplikacji

Dodatkowe ubezpieczenie turystyczne – dlaczego musisz je mieć?

Planujesz zagraniczne wakacje? Nie zapomnij o wykupieniu polisy turystycznej, która uchroni cię przed przykrymi następstwami wielu nieprzewidzianych zdarzeń takich jak choroba, wypadek czy kradzież bagażu. Pewne sytuacje są w stanie skutecznie pokrzyżować nasze urlopowe szyki – zwłaszcza jeśli z własnej kieszeni ponosimy ich finansowe konsekwencje.

Opublikowano 13 sierpnia 2018 przez traseo

Czym wyróżniają się najnowsze tablety do gier?

Gracze, jak wiadomo, nie są zwykłymi i przeciętnymi użytkownikami tabletów. To konkretny i wymagający segment odbiorców tych urządzeń. Dla nich liczą się jedynie najnowsze tablety do gier, czyli takie, które mają mocny procesor, obudowę, sporo RAM-u i inne typowe dla tej rozrywkowej aktywności dodatki.

Opublikowano 10 sierpnia 2018 przez traseo

Wakacje w Hiszpanii nie muszą być drogie

Hiszpania to marzenie wielu z nas. Ci, którzy odwiedzili ten niezwykły kraj, chcą tam wracać. Tym, którzy jeszcze nie mieli tego szczęścia, marzą się wakacje w rytmie flamenco. Bez względu na to, który hiszpańskie region wybierzemy, musimy jak najlepiej przygotować się do podróży. Szczególnie ważne jest zadbanie o odpowiednią ilość pieniędzy, bo podróże, choć kształcą, nie zawsze są tanie. Wszystko jednak zależy od nas samych. Jeśli znajdziemy tanie źródło waluty, wyjazd może okazać się całkiem przystępny.

Opublikowano 9 sierpnia 2018 przez traseo

Zakochaj się w urokliwej Pradze – oto miasto, które niejedno ma imię

Wąskie uliczki, imponujące mosty i majestatyczna architektura – witajcie w Pradze. Stolica Czech kusi niezliczoną ilością atrakcji i bogactwem wydarzeń kulturalnych. Zarówno pasjonaci historii, jak i miłośnicy aktywnych wędrówek znajdą tutaj coś dla siebie. Do tego pyszna kuchnia i regionalne piwa. Na podróż do Pragi chyba nie trzeba nikogo namawiać. Teraz wystarczy znaleźć dogodne połączenie kolejowe i ruszać w drogę!

Opublikowano 7 sierpnia 2018 przez traseo

Jak impregnować buty trekkingowe?

Buty trekkingowe to podstawowy element szafy każdego miłośnika długich spacerów i wędrówek po górach. Profesjonalne modele od renomowanych producentów sprawdzą się nawet w niekorzystnych warunkach i umożliwią nam aktywne spędzanie czasu, także podczas najbardziej wymagających miesięcy. Szczególnym uznaniem cieszy się obuwie trekkingowe wykonane z trwałego i wodoodpornego materiału, które pozwala na wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Aby cieszyć się nim jak najdłużej, wystarczy odpowiednio o nie zadbać. Dzięki właściwej pielęgnacji i impregnowaniu nasze buty trekkingowe posłużą nam kilka, a nawet kilkanaście sezonów.

Opublikowano 31 lipca 2018 przez traseo

Przygotowanie roweru do długiej wyprawy

Rower, podobnie jak samochód – przed dłuższą wycieczką należy odpowiednio sprawdzić i przygotować. Głównie w celach bezpieczeństwa, ale także dla zwiększenia komfortu jazdy. Każdy rowerzysta, który wybiera się na dłuższą wycieczkę, czy też wyprawę rowerową powinien odpowiednio przygotować do tego swój pojazd, czyli zrobić mu pewnego rodzaju przegląd, a także wyposażyć się w odpowiednie akcesoria rowerowe. Jak wykonać taki przegląd? Jakie akcesoria wybrać?

Opublikowano 10 lipca 2018 przez traseo

Pomysł na wakacje nad morzem - co robić poza plażowaniem?

Każdego roku tysiące Polaków oraz turystów zza granicy przyjeżdża nad polskie morze na wakacje. Cześć z nich decyduje się na niewielkie miejscowości dające możliwość relaksu daleko od miejskiego zgiełku i tłumów. Inni z kolei wybierają miasta, które poza plażą oferują także różnego rodzaju atrakcje kulturalne i nie tylko. Popularnym wyborem jest Trójmiasto, gdzie jest całe mnóstwo różnych opcji spędzenia wolnego czasu - zarówno w mieście jak i nad samym morzem. Warto sprawdzić, co na przyjezdnych czeka na miejscu, zwłaszcza w zabytkowym i malowniczym Gdańsku. To portowe miasto o długiej historii i wielu ciekawych miejscach wartych uwagi. 

Opublikowano 28 czerwca 2018 przez traseo

Jak pojechać na wakacje nie mając wystarczająco pieniędzy?

Udany urlop jest wręcz bezcenny, ponieważ pozwala wypocząć i zebrać siły, dzięki czemu ludzie są zdrowsi i szczęśliwsi. Chcąc jednak wyjechać na wakacje, trzeba wydać odpowiednią ilość pieniędzy. Co jednak zrobić, jeśli się ich nie ma? Czy warto wtedy pożyczać pieniądze przez Internet?

Opublikowano 21 czerwca 2018 przez traseo

Wakacje w dawnych koloniach europejskich - Maroko i Seszele

Dawne kolonie Francji, Wielkiej Brytanii i innych europejskich mocarstw są obecnie jednymi z ulubionych destynacji turystów ze Starego Kontynentu. Jakie kierunki wybrać na wakacje?

Opublikowano 18 czerwca 2018 przez traseo

Mapa w aplikacji - pokaż się w Traseo!

Mapa w aplikacji Traseo to idealny sposób na to, aby wypromować swój region lub obiekt wśród turystów - nasza oferta skierowana jest do samorządów, hoteli, ośrodków rekreacyjnych - wszystkich tych, którzy działają w szeroko pojętej branży turystycznej. 

Opublikowano 8 czerwca 2018 przez traseo