Aplikacje

Czy korzystasz już z darmowej aplikacji Traseo?

Pobierz aplikację na smartfona z systemem Android lub iOS. Nagrywaj trasy podczas wycieczek lub podążaj trasami pozostałych użytkowników. Szukaj inspiracji wycieczkowych. Rób zdjęcia, dodawaj opisy, a później wyślij zapisaną trasę na Traseo.pl. Będziesz mieć możliwość dodatkowej edycji danej trasy. Możesz również podzielić się nią z innymi użytkownikami Traseo lub zachować jako prywatną tylko dla siebie!

W bezpłatnej aplikacji Traseo, możesz dodatkowo zakupić profesjonalne mapy turystyczne OFFLINE od wydawców (m.in. Compass i Galileos). Bądź eko i zamień papierową mapę na jej wersję mobilną!

Sprawdź wszystkie możliwości Traseo, zainstaluj aplikację i ruszaj na szlak!

Aplikacja Traseo

Pobierz Traseo na swój telefon

Kod QR

Zobacz jak działa aplikacja

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.