#OdkryjPolskę - Poleski Park Narodowy

Zdjęcie pochodzi z trasy Jezioro Białe | Autor zdjęcia: kys30
Wakacje nad jeziorem? Nie musimy ograniczać się do Mazur. W Polsce istnieje wiele cudownych, jednak mniej znanych zakątków. Jezioro Białe, nad którym leży Okuninka to jedno z tych miejsc. Kilka dyskotek, kilkadziesiąt restauracji i barów, w okresie letnim dodatkowo wesołe miasteczko oraz wiele innych atrakcji turystycznych zapewniają turystom niesamowite przeżycia. Niektórzy pytają czy Jezioro Białe to najczystsze jezioro w Polsce? Nie jest może na pierwszym miejscu na liście, niemniej jednak jego czystość daje ogromne możliwości dla wędkarzy i nurków, którzy poczują się tutaj jak w raju. Nad jeziorem możemy wynająć domki, pensjonaty, hotele. Jest to świetne miejsce na wakacje z dziećmi jak i spacer z psem. W sezonie letnim czynne są wypożyczalnie sprzętu sportowego i pływackiego, kino letnie, boiska do gier i zabaw, camping, pola namiotowe. Na plaży często organizowane są dodatkowe wydarzenia kulturalne i sportowe.

Poleski Park Narodowy - Najciekawsze trasy

Poleski Park Narodowy - zobacz więcej tras

Noclegi w okolicy

booking.com

Dokonując rezerwacji, wspierasz Traseo

Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.