#OdkryjPolskę - Beskid Sądecki

Zdjęcie pochodzi z trasy Nowy Sącz na 220 | Autor zdjęcia: andrzej.aa
Lubisz spędzać aktywnie czas? Zgadzasz się, że nie ma nic lepszego niż spędzenie weekendu na łonie natury? W takim razie Beskid Sądecki to strzał w dziesiątkę. Dłuższa wyprawa na rowerze, a może przyjemny spacer z psem? Każdy znajdzie coś dla siebie na szlakach Beskidu Sądeckiego. Znajdziesz tutaj setki tras spacerowych udostępnionych przez innych podróżników. Malownicze Pasmo Radziejowej oczekuje kolejnych fascynatów górskich wędrówek, a schronisko na Przehybie każdy powinien chociaż raz w życiu odwiedzić. Czy może być coś lepszego niż Beskid Sądecki na weekendową wyprawę? Myślimy, że trudno o piękniejsze miejsce. To co, widzimy się na szlaku?

Beskid Sądecki - Najciekawsze trasy

Beskid Sądecki - zobacz więcej tras

Noclegi w okolicy

booking.com

Dokonując rezerwacji, wspierasz Traseo

Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta