Mapy turystyczne w aplikacji

Traseo Pro - aplikacja Traseo android i iOS ma nowe możliwości!

Czym jest Traseo Pro? 

Traseo Pro to rozszerzona wersja aplikacji na urządzenia z systemem android i iOS, dzięki której możesz korzystać z wielu dodatkowych funkcjonalności, bez reklam! Wród nowych możliwości jest nasz autorski podkład mapowy z zaznaczonymi kolorowymi szlakami pieszymi i rowerowymi. 

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy tak jak ty lubią turystykę i aktywności na świeżym powietrzu. Dołączając do społeczności Traseo Pro wspierasz rozwój polskiej, darmowej aplikacji i tworzysz ją razem z nami! 

Co zyskujesz dzięki rozszerzonej wersji aplikacji Traseo? 

 

mapy-traseo-copy.png

Na potrzeby aplikacji Traseo Pro stworzyliśmy własny podkład mapowy z zaznaczonymi szlakami turystycznymi (pieszymi i rowerowymi). Dzięki lokalizacji GPS zobaczysz na niej swoją pozycję i łatwo odnajdziesz się w terenie.

W Traseo Pro planujesz dowolną wycieczkę, wyszukując zarówno nazwy miescowości jak i atrakcje turystyczne i przyrodnicze. Po wyszukaniu trasy możesz nawigować do wybranego miejsca.

planowanie-trasy.png

wlasne-miejsca3.png

 

Możesz dodawać na mapie swoje miejsca, nadawać im kategorie i oznaczać kolorami. Każde miejsce może mieć również zdjęcie i opis, zobaczysz je wszystkie na swojej mapie. 

Masz możliwość sprawdzenia jaki dystans dzieli Cię od dowolnego punktu na mapie, a także jakie ma on współrzędne, wysokość n.p.m. 

dane-o-punkcie2.png

ciemny-motyw2.png

Lubisz ciemny motyw? Możesz go z łatwością wybrać spośród  dostępnych podkładów mapowych.

Przy wynikach wyszukiwania trasy zobaczysz jaka pogoda czeka na Ciebie w ciągu kilku najbliższych dni i sprawdzisz też prognozę szczegółową dla początku trasy.  prognoza.png

 

dane-wysokosciowe.png

Podczas wytyczania trasy zobaczysz nie tylko jej długość, ale i przewyższenie oraz dane wysokościowe. Wszystko bez reklam! 

 

Jaki jest koszt wersji Traseo Pro?

 koszt-traseo-premium.jpg

Przejdź do sklepu Google Play >>

Przejdź do sklepu AppStore >>

 

 

Zakupu dokonasz poprzez sklep GooglePlay lub Appstore, tam również w zakładce subskrypcje łatwo zrezygnjesz z rozszerzonej wersji aplikacji - Traseo PRO 

traseo-premium.jpg

Opublikowano 30 września 2020 przez traseo