#OdkryjPolskę - Beskidy

Zdjęcie pochodzi z trasy Z Jurkowa do Mszany przez Ćwilin | Autor zdjęcia: agu_cha
Masz ochotę na nowe przeżycia? Czujesz potrzebę spędzenia najbliższych dni na łonie natury? Zapomnieć o codziennych rozterkach, zrelaksować się oraz naładować swoje baterie? A gdyby tak wyruszyć na podbój Beskidów? Trasy prowadzące przez przepiękne i malownicze góry, polany i doliny są idealnym miejscem na ucieczkę od codziennych problemów oraz trudności. Beskidy na rowerze? Pieszo? Z rodzina, a może samotnie? Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferowanej formy aktywności. Beskidzkie szczyty chętnie przyjmą każdego śmiałka w swoje progi, a wraz z nasza mapą online oraz trasami wyznaczonymi przez innych miłośników aktywnego życia, zaplanowanie kolejnej wyprawy jest prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Beskidy na jeden dzień, a może nieco dłużej? Decyzję pozostawimy tobie i życzymy powodzenia i dobrej pogody na trasie!

Beskidy - Najciekawsze trasy

Beskidy - zobacz więcej tras

Noclegi w okolicy

booking.com

Dokonując rezerwacji, wspierasz Traseo

Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.