Wlepki tras i wyszukiwarki

Dzięki opcji wlepki tras i wyszukiwarki możesz zamieścić trasy na swojej prywatnej lub firmowej stronie internetowej. Możesz także zamieszczać trasy innych użytkowników z różnych zakątków Polski i świata, dzięki czemu Twoja witryna może być jeszcze bardziej interesująca zarówno dla fanów regionu, który promujesz, jak i Twoich przyjaciół.

Po co zamieszczać wlepki tras?

Jeśli prowadzisz witrynę internetową poświęconą aktywnemu trybowi życia, sportom, turystyce, promocji regionów, to nasza wlepka jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki niej możesz swoje treści wzbogacić o mapę trasy wyznaczonej przez Ciebie lub innych użytkowników, jej opis, zdjęcia, a także dodatkowe informacje o szlaku, którego dotyczy. Teraz atrakcyjne ślady mogą się znaleźć w rozbudowanej formie na Twojej stronie, dzięki czemu wzbogacą one jej kontent.

Jak zamieścić wlepkę trasy?

Jeśli prowadzisz witrynę internetową poświęconą aktywnemu trybowi życia, sportom, turystyce, promocji regionów, to nasza wlepka jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki niej możesz swoje treści wzbogacić o mapę trasy wyznaczonej przez Ciebie lub innych użytkowników, jej opis, zdjęcia, a także dodatkowe informacje o szlaku, którego dotyczy. Teraz atrakcyjne ślady mogą się znaleźć w rozbudowanej formie na Twojej stronie, dzięki czemu wzbogacą one jej kontent.

Aby pobrać wlepkę, należy wejść na stronę trasy, którą chcesz zamieścić, wybrać przycisk „umieść”, wypełnić odpowiednie elementy formularza wlepki, wygenerować kod trasy, wkleić go na swoją witrynę – i gotowe! Dzięki wlepce możesz w swojej witrynie umieścić nie tylko mapę trasy z jej nazwą i lokalizacją, ale także inne elementy trasy, takie jak opis trasy, galeria zdjęć, waypointy, wykres wysokościowo-prędkościowy, rodzaj aktywności itp. Możesz także określić wysokość i szerokość swojej trasy, dzięki czemu dostosujesz trasę do powierzchni, którą dysponujesz w swoim serwisie.

Które elementy będą wyświetlane w trasie, którą chcesz zamieścić na swojej stronie

Masz różne opcje wyboru – możesz wybrać dowolne elementy, które będą wyświetlane na mapie – opis, galeria zdjęć, waypointy, wykres wysokościowo-prędkościowy, szczegóły trasy (rodzaj aktywności, stopień trudności, dystans, czas trwania, średnią prędkość, przewyższenie itp.).

Po co zamieszczać wlepkę wyszukiwarki?

Wlepka wyszukiwarki to rozwiązanie, dzięki któremu możesz zassać na swoją witrynę różnorodne trasy z różnorodnych regionów i pokazać je Twojemu użytkownikowi w formie wyników wyszukiwania. Po wpisaniu słowa kluczowego zostaną wylistowane wszystkie trasy dotyczące zapytania. Możesz ograniczyć wyniki wyszukiwania tylko do Twoich tras lub do tras użytkowników, których sam wybierzesz w celu prezentacji ich tras.

Jak zamieścić wlepkę wyszukiwarki?

Dzięki opcji wyszukiwarki możesz zamieścić na swojej witrynie okno wyszukiwarki po słowach kluczowych, która umożliwi wyszukiwanie tras za całej bazy Traseo.pl i prezentowanie ich w Twojej witrynie. W wynikach wyszukiwania będą one listowane i prezentowane w formie wlepki trasy.

Aby zamieścić wlepkę przejdź do generatora wlepek:

Jakie filtry mogę zastosować w wyszukiwarce?

Wyszukiwarka oprócz okna do wpisania słów kluczowych będzie zawierała także następujące filtry: lokalizację, dystans, czas trwania trasy, rodzaj aktywności, stopień trudności, ocenę użytkowników, opcje sortowania. Dodatkową funkcją tej wyszukiwarki jest możliwość listowania w wynikach tylko tras dodanych przez określonego użytkownika.

Regulamin

Zamieszczając zarówno wlepkę tras, jak i wyszukiwarki, jesteś zobowiązany do przestrzegania kilku podstawowych zasad.

  1. W postaci wlepki możesz na swojej witrynie zamieszczać trasy, które sam dodałeś oraz wszystkie inne opublikowane na portalu
  2. Dodanie trasy nie mogą być modyfikowane przez administratora portalu.
  3. Jeżeli trasy, które zamieszczasz, nie zostały dodane przez Ciebie, nie masz prawa do wykorzystywania elementów trasy (w tym szlaku, zdjęć, opisów) w innych celach niż te, które umożliwia funkcja wlepki.
  4. Zaznaczając w formularzu wlepki trasy opcję „pobieranie trasy” zgadzasz się na logowanie użytkownika w systemie Traseo.pl z uwzględnieniem regulaminu portalu. Trasy pobierane przez Twoją stronę będą zasysane z serwera Traseo.pl.
  5. Zamieszczane przez Ciebie trasy powinny służyć tylko prezentacji szlaku, regionu, który promujesz, a także wzbogaceniu kontentu Twojej strony. Nie możesz tras wykorzystywać w bezpośrednich celach zarobkowych ani ich sprzedawać. Prawa do trasy są wyłączną własnością autora trasy oraz portalu Traseo.pl.
  6. Równocześnie z możliwością zamieszczania tras na Twoim portalu Traseo.pl udostępnia Ci możliwość promowania tras w wersji mobilnej. Zamieszczone przez Ciebie trasy mogą być wykorzystywane przez Twoich użytkowników w terenie dzięki aplikacji Traseo.pl.
Rowerem po Roztoczu
Wasza aktywność
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.