Wejherowo-Jez. Orle - Wejherowo

Dodano 10 września 2017 przez plik GPX
Wejherowo-Jez. Orle - Wejherowo
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

110390
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 4.4
 • Dystans: 30,9 km
 • Czas trwania: 5 h 4 min
 • Średnia prędkość: 6,09 km/h
 • Przewyższenie: 95 m
 • Suma podejść: 2 882 m
 • Suma zejść: 2 872 m
 • Data: 10 września 2017
 • Lokalizacja: Wejherowo-jez. Orle -Wejherowo
637396
Punkt 3
637397
Mostek nad kanałem
637398
Punkt 5
Chcieliśmy tędy przejechać...bardziej przydatne byłyby rowery wodne...
637399
Podmokła scieżka cd.
637400
Punkt 7
637401
Rowery ..w wodorostach
637402
Scieżka wzdłuż jez. Orle
Trasa nieprzejezdna totalnie zalana i podmokła
637403
Kanał melioracyjny
odprowadza wodę do jez.Orle
637404
Scieżka wzdłuż jez Orle
Ścieżka nieprzejezdna ,po opadach podniósł się poziom wody w jeziorze Orle i zalewa okoliczne ścieżki
637732
Wjazd do lasu
Początek trasy w lesie piaśnickim
637733
Mostek na rzece Reda
637865
Postój na polu biwakowym
Wyjazd z Wejherowa ul.Ofiar Piasnicy na pólnoc. Ścieżką rowerową do jeziora Stoborowego .Cały czas pada więc postój na nowo wybudowanym polu biwakowym przy ławie pod daszkiem chroniącym przed deszczem troche sie przeciągnął... Z nad jeziora wracamy do głównej trasy Wejherowo-Krokowa ,przekraczamy ją i wjeżdzamy do lasu piaśnickiego. Niedaleko znajduja sie zbiorowe mogiły pomordowanych w 1939/40r ponad 14 tys.Polaków -https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Pia%C5%9Bnicy.
Przejazd przez las bez przeszkód i po dobrej nawierzchni. Po wyjeździe z lasu droga prowadzi wzdłuż rzeki Reda ,po drodze mijamy kilka zabudowań o przeznaczeniu rekreacyjnym , po czym zaczyna się wioska Orle i asfaltowy odcinek. Problemy zaczynają sie parędziesiąt metrów dalej - ścieżka ma coraz więcej kałuż z czasem przeistacza się w droge "wodną" gdzie niektóre "głębinki sięgaja nawet 1 metra. Bohatersko przebrnęliśmy ten odcinek prowadzący wzdłuż jez.Orle ,pieszo ,na bosaka ,ciągnąc rowery ze soba na plecach lub czasem pchając przodem. Deszcz pada dalej ale nie zwracamy już na niego uwagi ,bo od dołu jest bardziej mokro niż z góry...W Kniewie wydostajemy sie na chwile na asfalt po czym wracamy na ścieżki polne (ul.Jeziorna) którymi dojeżdzamy do jez. Orle. Powrót do Wejherowa (deszcz pada ale słabiej) drogą asfaltowa około 2 km a potem już cały czas ścieżką rowerową.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.