WIOSENNA DYCHA 10 KM+

Dodano 14 maja 2023 przez plik GPX
WIOSENNA DYCHA 10 KM+
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

300370
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.0
 • Dystans: 10,5 km
 • Czas trwania: 2 h 1 min
 • Średnia prędkość: 5,17 km/h
 • Przewyższenie: 99 m
 • Suma podejść: 281 m
 • Suma zejść: 281 m
 • Data: 20 maja 2023
 • Lokalizacja: Wejherowo
1649526
UW_JD_8
Dycha z plusem to ćwierćmaraton, czyli dystans jak znalazł na rozpoczęcie swojej przygody z bieganiem w terenie. Zmienne podłoże, nieoczekiwane przeszkody, częste zmiany kierunku, w miarę łagodne podbiegi, a dla kontrastu strome, sięgające 25% nachylenia zbiegi, o pięknych widokach nie wspominając - to wszystko, co spotkacie nawet na tak krótkiej trasie.
Start i meta znajdują się na terenie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Wejherowie. Wystartujecie o godzinie 14:00 i niemal na pierwszych metrach zaczną się górki i dolinki, które trzeba będzie pokonać. Po przekroczeniu ul. Strzeleckiej miniecie staw na Potoku Będkowickim i łukiem skierujecie się w kierunku południowym. Leśna droga miejscami zamieniać się będzie w ścieżkę, ścieżka w ledwie widoczny (ale oznaczony taśmami!) szlak, który zaprowadzi was w okolicę Rezerwatu Lewice. Tam droga skręci na wschód. Dobiegniecie do szerokiego rozdroża, na którym skręcicie w lewo na północ i zaczniecie powrót do Wejherowa. W okolicy wzgórza Syjon trasa odbije w prawo, by dać Wam możność sprawdzenia się w pokonywaniu... schodów, zarówno w dół, jak i w górę. W ten sposób, przebiegając przez zabytkową kaplicę o znaczącej nazwie Brama Łez dotrzecie ponownie do ul. Strzeleckiej. Po jej przecięciu czekają Was ostatnie schody na górę Kalwaria, z której niebawem ostrym zbiegiem dotrzecie do mety.
Niezależnie od warunków pogodowych, które będą panować w dniu zawodów, las da Wam osłonę od porywistego wiatru, nieco ochrony przed deszczem, chłód podczas upałów i ucieczkę w cień przed palącym słońcem. A co do cienia, to my nie mamy cienia wątpliwości, że będziecie mile wspominać udział w Festiwalu. Do zobaczenia w maju!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta