Spacer po Rumi

Dodano 23 kwietnia 2020 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

169492
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 2,9 km
 • Przewyższenie: 30,82 m
 • Suma podejść: 21,46 m
 • Suma zejść: 30,91 m
 • Data: 23 kwietnia 2020
 • Lokalizacja: Rumia
965931
Kościół
Bardzo ciekawa architektura
965932
207918594
Bardzo nowoczesna Galeria w samym centrum Rumi
965933
Biały Dworek
Dworek, w którym zwykł nocować Jan III Sobieski
965934
Góra Markowca
Góra Markowca – wzgórze dominujące nad zachodnimi granicami Rumi, doliną Zagórskiej Strugi i całą Pradoliną Redy-Łeby. Nazwa pochodzi od właściciela góry, którym był Franc Markowz, a następnie Stefan Markowc.
965935
MDK Rumia
Rzeczywiście, charakter budynku wskazuje na jego pochodzenie. Odrestaurowany klasycystyczny dworek pochodzi z przełomu XVIII/XIXw. Pięknie usytuowany w parku nad Zagórską Strugą stanowi idealne miejsce spotkań.
965936
Hotel Faltom
To najwyższy standard wypoczynku o 4-gwiazdkowym standardzie. W ofercie znajdziemy komfortowe pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, pokoje o zwiększonej powierzchni LUX oraz apartamenty. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone w to, co jest niezbędne do luksusowego wypoczynku dla całej rodziny na wczasach, wakacjach, urlopie nad morzem. Hotel jest przyjazny rodzinom z dziećmi oferując atrakcyjne pakiety pobytowe.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.