SŁONECZNE POPOŁUDNIE 22 KM+

Dodano 14 maja 2023 przez plik GPX
SŁONECZNE POPOŁUDNIE 22 KM+
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

300373
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.0
 • Dystans: 23,8 km
 • Czas trwania: 4 h 33 min
 • Średnia prędkość: 5,21 km/h
 • Przewyższenie: 156 m
 • Suma podejść: 613 m
 • Suma zejść: 613 m
 • Data: 20 maja 2023
 • Lokalizacja: Wejherowo
1649527
UW_JD_2
Zalesione wzgórza i doliny Wysoczyzny Kaszubskiej w okolicach Wejherowa są tak malownicze, że do półmaratonu, który Wam przedstawiamy, dorzuciliśmy nieco dystansu, byście mogli nasycić się trasą wiodącą niemal w całości wśród bukowych i świerkowych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z dala od ludzkich siedzib.
Start i meta zlokalizowane będą w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Wejherowie. Na trasę wyruszycie 20-maja 2023r o 13:00. Praktycznie od początku zacznie się to, co lubicie - górki, podbiegi, nieco przełaju w okolicach pola golfowego... Szlak poprowadzi Was na południe w stronę rezerwatu Lewice, a stamtąd na wschód, ku przecięciu drogi nr 224. Po chwilowym obniżeniu terenu zacznie się kolejna biegowa wspinaczka, aż do Jeziora Borowo, w którego sąsiedztwie będziemy na Was czekać z jadłem i popitką zero%. Będzie to 13-ty kilometr trasy. Od tego miejsca zacznie się powrót w kierunku Wejherowa, ale to nie oznacza, że będą już same zbiegi. To właśnie teraz zaliczycie najwyższy punkt na trasie (198m n.p.m.), Mijając od południa rezerwat Gałęźna Góra znów czeka na Was długi podbieg i skręt na północ, ku zabytkowemu kompleksowi architektoniczno-krajobrazowemu Kalwarii Wejherowskiej. Tu będziecie mogli sprawdzić swą technikę biegową na pokonywaniu... schodów. Kilometr przed metą przebiegniecie przez Kaplicę Bramy Łez, przetniecie ulicę Strzelecką i po zdobyciu Góry Kalwaria (schody!) skierujecie się ostatnim ostrym zbiegiem ku mecie.
Jeśli zasmakowaliście już w bieganiu po leśnych wertepach, a nie czujecie się jeszcze wystarczająco silni na ultra, to Słoneczne Popołudnie będzie dla Was idealną okazją sprawdzenia swoich możliwości, a jednocześnie inspiracją i motywacją do podjęcia wyzwań na dłuższych dystansach. Zapraszamy!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN
Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub dla rowerzystów i piechurów część północna. Zasięg mapy ograniczony jest miejscowościami: Lipusz i Sulęczyno na zachodzie, Lębork i Nowy Dwór Wejherowski na północy, Żukowo i Przywidz na wschodzie oraz Gołuń i Wdzydze Kiszewskie na...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta