RZEŚKI RANEK 45 KM+

Dodano 14 maja 2023 przez plik GPX
RZEŚKI RANEK 45 KM+
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

300375
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.0
 • Dystans: 45,8 km
 • Czas trwania: 8 h 36 min
 • Średnia prędkość: 5,32 km/h
 • Przewyższenie: 167 m
 • Suma podejść: 1 057 m
 • Suma zejść: 1 029 m
 • Data: 20 maja 2023
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Puck
1649538
UW_JD_304
1649539
UW_JD_7
Lubimy górki, których mamy nad morzem więcej, niż się spodziewacie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was maraton "z górką" kilku kilometrów, a na jego trasie wymagających podbiegów i karkołomnych zbiegów do pokonania nie zabraknie.
Start biegu został zaplanowany na 20-go maja. O godzinie 7:00 wyruszycie z urokliwego, zabytkowego rynku Pucka - miasta o wielowiekowej tradycji, (miejsca zaślubin z morzem w 1920 roku), a obecnie perełki turystycznej Pomorza. Po szybkim zwiedzaniu portu i mariny skierujecie się ku malowniczym klifom górującym nad Zatoką Pucką, z których roztacza się rozległy widok na Półwysep Hel. Pełni wrażeń, już na 6-tym kilometrze trasy dotrzecie do pierwszego punktu żywieniowego w Rzucewie, w sąsiedztwie zrekonstruowanej pradawnej Osady Łowców Fok. Obecnie foki są pod ochroną, więc nie nastawiajcie się na polowanie, tylko biegnijcie dalej, prosto na południe. Po krótkim odcinku wzdłuż brzegu morza odbijecie w las i bardziej dzikimi klifami dotrzecie do Osłonina. Stamtąd, na przemian leśnymi i zabudowanymi odcinkami, z coraz większymi pagórkami, dotrzecie do drugiego punktu żywieniowego, który zlokalizowany jest w Redzie, w dzielnicy o urokliwej nazwie Betlejem, na 26-tym kilometrze trasy. Dalej, kierując się cały czas na południe, po przecięciu drogi krajowej nr 6 wbiegniecie do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Przed wami jeszcze sporo wzniesień i dolin. Szerokim łukiem, zahaczając o brzeg Jeziora Wyspowo, trasa poprowadzi Was na północ, w stronę Wejherowa. Końcowy odcinek będzie przebiegał w sąsiedztwie zabytkowego kompleksu Kalwarii Wejherowskiej, w tym budynku o nazwie Brama Łez. Wy jednak nie rońcie łez, bo kilometr dalej, po ostatnim ostrym zbiegu dotrzecie do terenu należącego do naszych gospodarzy - Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1, gdzie czeka na Was meta, oklaski, medal i strawa!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta