Rumia Janowo - Skwer Kościuszki Gdynia

Dodano 24 maja 2021 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

212294
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.3
 • Dystans: 13,2 km
 • Czas trwania: 0 h 43 min
 • Średnia prędkość: 18,35 km/h
 • Przewyższenie: 27 m
 • Suma podejść: 223 m
 • Suma zejść: 231 m
 • Lokalizacja: Rumia, Gdynia, Dębogórze Wybudowane
1196830
Skwer Kościuszki
1196831
sklep spożywczy
Najtańszy sieciowy sklep, przy starcie.

Otwarte w:
poniedziałek
06:00–23:00

wtorek
06:00–23:00

środa
06:00–23:00

czwartek
06:00–23:00

piątek
06:00–23:00

sobota
06:00–23:00

niedziela
Zamknięte
Trasa z Rumi Janowa na Skwer Kościuszki Gdynia. Czas jazdy rowerem wyniesie około 45minut, ja osobiście robię ją w zazwyczaj 35min. Z Skwer Kościuszki można odpocząć na plaży oraz skorzystać z innych atrakcji w Gdyni. Na miejscu znajdują się restaurację. Trasa prowadzi przez Pomorską - Pole przy Centrum Janowo - Dolinę Logistyczną - Pucką - Unruga - Estakada Rowerowa - Wiśniewskiego - 10 Lutego. Przy odwracaniu trasy proszę o uważanie i stosować się do znaków na ul. Wiśniewskiego, jedź przy prawym pasie jezdni. Trasa zaczyna się na ulicy Pomorskiej w Rumi przy wjeździe na pole (obok dwuetapowego przejścia dla pieszych z żółtymi bramkami). Jakość trasy: Na trasie najgorsza droga to będzie udeptana ścieżka.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.