rowerowa przerwa w pracy

Dodano 29 kwietnia 2011 przez aplikację Android
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

3057
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.4
 • Dystans: 12,3 km
 • Średnia prędkość: 17,11 km/h
 • Przewyższenie: 134 m
 • Suma podejść: 456 m
 • Suma zejść: 454 m
 • Data: 29 kwietnia 2011
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Gdynia
5459
hala sportowo-widowiskowa
Charakterystyczna hala sportowa Gdynia z 'irokezem'.
5460
wieża widokowa
Nieczynna wieża widokowa z widokiem na całe śródmieście i Zatokę Gdańską. Stoi tylko sam metalowy szkielet z resztkami desek - wejście na własne ryzyko, nie polecam z lękiem wysokości.
5461
Lidl
Dobre miejsce na postój i drobne zakupy po najdłuższym podjeździe na trasie.
Niedługa trasa rowerowa idealna na wyskoczenie ze ścisłego śródmieścia Gdyni w przerwie w pracy na krócej niż godzinkę. Trochę po mieście, trochę lasu, trochę nad morzem, trochę pod górę (początek za Teatrem Muzycznym na Kamiennej Górze, wjazd Małokacką na Witomino), trochę z górki (zjazd lasem z Witomina), trochę po płaskim (przejazd Kamienna Góra- Witomino i na koniec Bulwar nadmorski.

Na Witominie do wyboru kilka zjazdów lasem lub zjazd drogą asfaltową przy cmentarzu witomińskim i wyjazd tuż obok Wzgórza Św. Maksymiliana na skrzyżowanie Warszawskiej i Śląskiej.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Wasza ocena: 2.0 (2 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.