Luźny przejazd + test nowej ścieżki w Gdyni Orłowie

Dodano 3 czerwca 2013 przez plik GPX
Luźny przejazd + test nowej ścieżki w Gdyni Orłowie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

22749
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.5
 • Dystans: 43,8 km
 • Czas trwania: 2 h 22 min
 • Średnia prędkość: 18,51 km/h
 • Przewyższenie: 122,7 m
 • Suma podejść: 1 036 m
 • Suma zejść: 1 018,9 m
 • Data: 1 czerwca 2013
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Ujeścisko-Łostowice
112521
IMAG0838
112522
IMAG0833
112523
IMAG0834
112524
IMAG0837
112525
IMAG0836
Cel wyjazdu - wysokie tempo na asfaltach gdańskich ścieżek rowerowych i test jeszcze nieudostępnionej dla ruchu publicznego nowej trasy rowerowej z Sopotu do Gdyni Orłowa. Asfalty Gdańska dość zatłoczone przez amatorów przejażdżek rowerowych. Włodarze będą musieli niebawem pomyśleć o rozwiązaniach zwiększających przepustowość dróg rowerowych na głównych arteriach Gdańska. Test nowej trasy rowerowej z Sopotu do Orłowa? Raczej nie wypada najlepiej i ze względu na jakość nawierzchni i wykonania. Całkiem możliwe, że związane jest to jeszcze z częściowo trwającymi pracami, ale one raczej nie dotyczą wymiany nawierzchni. Zresztą obszerny artykuł na ten temat zamieściło www.trojmiasto.pl. Gdynia nie ma szczęścia do inwestycji w infrastrukturę rowerową. Moja opinia na temat nowej ścieżki? Sypka i luźna nawierzchnia zdecydowanie utrudnia przejazd na rowerze o wąskich oponach. Nawierzchnia ogólnie bardzo niestabilna i nierówna. Kilkudniowe opady spowodowały w niej miejscowe ubytki i wyrwy. Na sielankową wycieczkę rodzinną - raczej nie polecam. Lepiej wybrać się w typowo leśne ostępy nie dotknięte zmysłami i pomysłami gdyńskich urzędników miejskich ;) Pozytywne wrażenia? Uroki Orłowa samego w sobie.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.