Leśna trasa

Dodano 4 sierpnia 2019 przez rysowanie
Leśna trasa
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

154745
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

874002
Dąb Szypułkowy
Pomnik przyrody
874003
Starostwo Powiatowe w Chojnicach
874004
Szpital Specjalistyczny w Chojnicach
874005
Botaniczna Ścieżka Dydaktyczna
874006
Amfiteatr Charzykowy
874007
Plaża Charzykowy
874008
Restauracje
874009
Notera Hotel SPA ****
874010
Stary Młyn
874011
Mikomania
Ośrodek wypoczynkowy
874012
Hotel Natura
874013
Plaża Bachorze
874014
Terenowa Baza Edukacyjna
874015
Park Narodowy Bory Tucholskie
874016
Parking przy wejściu do PN Bory Tucholskie
874017
Jezioro Mielnica
874018
Jezioro Karsińskie
874019
Jezioro Skrzynka
874020
Struga Siedmiu Jezior
874021
Dąb Bartuś
Pomnik Przyrody
874022
Kacze Oko
Jezioro
874023
Krzyż Napoleoński
Trasa piesza ukazująca największe walory naturalne pięknych Borów Tucholskich. Zaczynamy wycieczkę wychodząc z Chojnic, przemieszczamy się do Charzyków, gdzie możemy zatrzymać się w którejś z restauracji na posiłek oraz odwiedzić Botaniczną Ścieżkę Dydaktyczną, Amfiteatr oraz odpocząć na plaży. Następnie, już leśną ścieżką kierujemy się w stronę Funki. po drodze napotykamy Stary Młyn, idziemy dalej przez Funkę, podziwiając przepiękne lasy.Dochodzimy do Bachorza, gdzie można się zatrzymać na pięknym brzegu plaży oraz zajść do Terenowej Bazy Edukacyjnej. Idąc dalej, napotykamy się na wejście do Parku Narodowego, lecz idziemy dalej prosto w kierunku Małych Swornegaci. Gdy dochodzimy do ulicy Karsińskiej w Małych Swornegaciach, wchodzimy w nią i kierujemy się lasem w stronę Strugi Siedmiu Jezior, po drodze można zobaczyć przepiękne jeziora. Gdy dojdziemy do Strugi Siedmiu Jezior, podziwiamy Dąb Bartuś-Dąb posiada obwód 670 cm i wysokość około 25 metrów. Jego wiek oceniany jest na 600 lat. Idąc dalej kładką, dojdziemy do Jeziora Kacze Oko, które jest bardzo pocieszne dla oka.Kierujemy się w stronę Bachorza i zatrzymujemy się przy Krzyżu Napoleońskim, który postawili żołnierze armii napoleońskiej. Dalsza trasa z powrotem przebiega pomyślnie przez Bachorze, Funkę, Charzykowy, aż do Chojnic.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁD
Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁD - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub dla rowerzystów i piechurów część południowa. Zasięg mapy ograniczony jest miejscowościami: Przechlewo na zachodzie, Borzyszkowy i Sominy na północy, Czarna Woda i Czersk na wschodzie oraz Chojnice i Człuchów na południu. Na...

Mapa Kaszuby dla aktywnych
Kaszuby dla aktywnych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje Kaszubski, Wdzydzki i Zaborski Park Krajobrazowy oraz Park Narodowy Bory Tucholskie. Najważniejsze miejscowości które znalazły się namapie to: Kartuzy, Ostrzyce, Szymbark, Bytów, Kościerzyna, Brusy, Swornegacie, Charzykowy, Chojnice i...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.