KRYM2012 - Dzień 1

Dodano 13 listopada 2012 przez plik GPX
KRYM2012 - Dzień 1
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

15695
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: 4x4
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.5
 • Dystans: 319 km
 • Czas trwania: 7 h 48 min
 • Średnia prędkość: 40,83 km/h
 • Przewyższenie: 442,38 m
 • Suma podejść: 3 028,03 m
 • Suma zejść: 2 598,9 m
 • Data: 25 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, śląskie, Mysłowice - Ustrzyki
91762
DSC0000115
91763
DSC09292
91764
DSC09291
91765
DSC09297
Pierwszy dzień naszej wyprawy Polska - Ukraina - Republika Krymu

Więcej można przeczytać na naszej stronie klubowej:
http://www.sat4x4.pl/podroze/43-krym-2012/58-krym-2012.html

Piątek 25 maja 2012
Ostatnie przygotowania pod domem, sprawdzenie samochodu – taki mały „chceck list” przed wyjazdem. Wszystko zabrane, skrzynie dobrze zapakowane w samochodzie, zbiorniki z wodą do mycia pełne i razem z oponą dobrze zamocowane na dachu… na dachu poczciwej Pomarańczy.
Max, Land Rover Dreadów pewnie również kilkukrotnie sprawdzony … przecież to już dzisiaj, już za chwilę zacznie się nasza przygoda – nasza wyprawa, wyprawa na Krym.
Koło godziny 13:00 spotykamy się na stacji benzynowej na autostradzie A4 w kierunku Krakowa. Plan na dzisiaj nie jest wyśrubowany, ale nie ma co się forsować już „na dzień dobry”. Musimy dzisiaj dojechać jak najbliżej granicy z Polski z Ukrainą, tak aby wcześnie rano zawitać na niej i (mam nadzieję) nie spędzić za wiele czasu na odprawie.
Szybkie przywitanie, kawa, krótkie ustalenie co i jak, dotankowanie zbiorników do pełna i … w drogę ! Przed siebie!
Koło godziny 19:00 jesteśmy w Ustrzykach (po drodze solidna kolacja w Pilźnie), moją uwagę zwraca mały drogowskaz informujący o ścieżce przyrodniczej Lasów Państwowych oraz parkingu… jakieś 200m od drogi głównej. Cóż… odległość jest jak się okazuje rzeczą względną i … po przejechaniu jakichś 2km lądujemy na pięknym parkingu na skraju lasu. Ławeczki, zadaszenie, miejsce na ognisko … wspaniała lokalizacja. Zostajemy ! Szybka kolacja, herbatka na noc i …. idziemy spać – rano trzeba wstać skoro świt ! Dobranoc !

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Wyspowy
Beskid Wyspowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa w wersji elektronicznej, którą można otworzyć jako jeden z podkłądów offline w aplikacji mobilnej Traseo. Mapa wydawnictwa compass obejmuje zasięgiem Beskid Wyspowy oraz Pogórze Wiśnickie i wschodnią część Pogórza Wielickiego. Od północy...

Mapa Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie
Pogórze Przemyskie. Góry Sanocko-Turczańskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Północną i zachodnią granicę pogórza wyznacza rzeka San, na wschodzie granicę stanowi umownie granica z Ukrainą. Na południu Pogórza Przemyskiego znajdują się Góry Sanocko-Turczańskie.

Mapa Beskid Niski
Beskid Niski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Beskidu Niskiego wydawnictwa Compass to mapa offline na urządzenia mobilne w skali 1:50 000 prezentująca obszar Beskidu Niskiego. Zasięg mapy obejmuje tereny od Krynicy-Zdrój i Grybowa na zachodzie po Komańczę i Szczawne na wschodzie oraz...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
9 marca 2016 kys30 napisał:
:)
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.