Gdynia Witomino - Demptowo - Witomino

Dodano 2 listopada 2010 przez Garmin
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

1229
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 4.5
 • Dystans: 11,0 km
 • Czas trwania: 0 h 57 min
 • Średnia prędkość: 11,42 km/h
 • Przewyższenie: 102,2 m
 • Suma podejść: 249 m
 • Suma zejść: 264,8 m
 • Data: 25 sierpnia 2010
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Gdynia - Witomino
2270
719.png
Trójmiejski Park Krajobrazowy - początek wycieczki
2271
720.png
Pomnik pomordowanych Leśników podczas II Wojny Światowej
2272
722.png
Ul. Swarzewska
2273
723.png
Droga pod Estakadą Kwiatkowskiego
2274
727.png
Kładka nad Estakadą Kwiatkowskiego
Trasa doskonała zarówno dla rowerzystów, jak i biegaczy. W większości przebiega lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, po licznych wzgórzach morenowych.
Rozpoczynamy z parkingu znajdującego się przy "Domu za Falochronem". Ruszamy prosto w dół żwirową drogą, następnie skręcamy w prawo na szlak rowerowy, którym kierujemy się cały czas prosto, przez około 4,5km. Po drodze przechodzimy mostkiem nad Estakadą Kwiatkowskiego, z którego rozpościera się piękny widok na Gdynię, port, terminal kontenerowy i okoliczne lasy. Drogą leśną docieramy po około 4,8km do ostrego zjazdu w dół, po czym dochodzimy do ulicy Swarzewskiej i skręcamy w lewo na osiedle Demptowo. Tu kierujemy się cały czas ulicą Demptowską aż do końca osiedla i dochodzimy do lasu. Z asfaltowej ulicy, przechodzimy na żwirową drogę, którą kierujemy się aż do Estakady Kwiatkowskiego, która tym razem przebiega nad nami. Zaraz za przęsłami mostu skręcamy ostro pod górę w lewo i dochodzimy do wspomnianego wcześniej mostku. Skręcamy w prawo i po 200m znów w prawo w dół. Droga prowadzi szerokim leśnym wąwozem, wijąc się między zagajnikami i licznymi wzgórzami. Po 400 metrach droga dołącza do trasy żwirowej, której częścią podążaliśmy z Demptowa i to właśnie nią kierujemy się pokonując niewielki podjazd. Po drodze mijamy wiatę leśną, gdzie można odpocząć. Mijając wiatę z prawej strony kierujemy się cały czas prosto i po około 800metrach dochodzimy do miejsca startu.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Wasza ocena: 3.8 (14 głosów)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
boulinek11
18 grudnia 2012 boulinek11 napisał:
Ciekawe infromacje
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.