ekajaki.pl - Bukowina : Siemirowice-Łupawa : spływ weekendowy

Dodano 7 marca 2014 przez Garmin
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

35947
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 2.6
 • Dystans: 31,8 km
 • Czas trwania: 31 h 19 min
 • Średnia prędkość: 1,02 km/h
 • Przewyższenie: 73,06 m
 • Suma podejść: 188,37 m
 • Suma zejść: 254,22 m
 • Data: 7 marca 2014
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Siemirowice
220832
Start spływu : Siemirowice
220833
Nisko położona rura
220834
Biwak Kozin
220835
Koniec spływu : Łupawa
Jeszcze Was tu nie było? Błąd, który należy jak najszybciej naprawić! Rzeki, które kochają doświadczeni kajakarze. Bukowina - dopływ Łupawy, sprawdzi Wasze kajakowe umiejętności i wytrzymałość, która się Wam przyda, żeby pokonać cały odcinek przewidziany na pierwszy dzień. ale i dostarczy Wam wiele pozytywnych emocji i zabawy. Będziecie mieli możliwość zabawy na wielu zwalonych drzewach znajdujących się w korycie, a o dziwo, na końcu, kiedy sił już czasem brakuje, znajduje się kilka trudnych do pokonania. Do Was będzie należał wybór sposobu pokonania drzew, ale musicie liczyć się z tym, że ukończenie odcinka na pewno Was zmęczy. Już na dzień dobry dostaniecie zastrzyk adrenaliny - bo Ci odważniejsi na dobrym sprzęcie mogą spróbować skoczyć z zastawki - pamiętajcie tylko, że najpierw należy zbadać poziom wody, żeby przywieźć z rzeki tylko dobre wspomnienia. Drugi dzień to wartko płynąca, charakteryzująca się bardzo mocnymi i długimi bystrzami oraz falami przelewającymi się przez kajak gdzieniegdzie przyozdobionymi pianą ze względu na kotłowanie się wody. Będziecie musieli trafić w przecinki drzew, choć na Łupawie miejsc do kontemplacji krajobrazu też nie zabraknie. Piękne, alternatywne drogi, którymi płynie rzeka na tym odcinku zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających miłośników przyrody.

Więcej informacji znajdziesz na www.ekajaki.pl
Trasę poleca
ekajaki.pl - spływy kajakowe

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN
Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub dla rowerzystów i piechurów część północna. Zasięg mapy ograniczony jest miejscowościami: Lipusz i Sulęczyno na zachodzie, Lębork i Nowy Dwór Wejherowski na północy, Żukowo i Przywidz na wschodzie oraz Gołuń i Wdzydze Kiszewskie na...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.