Cała trasa Biegu wzdłuż grani Gdyni

Dodano 15 lutego 2020 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

165956
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 1.9
 • Dystans: 81,5 km
 • Przewyższenie: 31 532,2 m
 • Suma podejść: 122 597,98 m
 • Suma zejść: 122 617,98 m
 • Lokalizacja: Gdynia
Realizację mojego wielkiego marzenia rozpoczynam od biegu dookoła Gdyni. W przyszłym roku obiegnę pomorskie, a za jakiś czas Polskę. Ale póki co skupmy się na Gdyni.
Przedstawiam Co mapę trasy, którą przebiegłam i sprawdziłam. Szczegółu, zdjęcia znajdziesz na moim profilu.

Masz ochotę się do mnie przyłączyć?
Zapraszam. Start biegu rozpoczynam 30.06.2020 roku o godzinie 07:30 w pobliżu stacji benzynowej zlokalizowanej przy obwodnicy między Gdynią, a Gdańskiem Ossowa.

Więcej informacji znajdziesz na moim profilu Facebook oraz w wydarzeniu o tytule " Bieg dookoła Gdyni"

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszuby dla aktywnych
Kaszuby dla aktywnych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje Kaszubski, Wdzydzki i Zaborski Park Krajobrazowy oraz Park Narodowy Bory Tucholskie. Najważniejsze miejscowości które znalazły się namapie to: Kartuzy, Ostrzyce, Szymbark, Bytów, Kościerzyna, Brusy, Swornegacie, Charzykowy, Chojnice i...

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN
Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub dla rowerzystów i piechurów część północna. Zasięg mapy ograniczony jest miejscowościami: Lipusz i Sulęczyno na zachodzie, Lębork i Nowy Dwór Wejherowski na północy, Żukowo i Przywidz na wschodzie oraz Gołuń i Wdzydze Kiszewskie na...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.