Zwiedzanie Doliny Bugu

Dodano 8 lipca 2013 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

24834
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

135680
Drohiczyn
Piękne miasteczko z ciekawymi widokami z Góry zamkowej na rzekę Bóg . W mieście znajduje się także Muzeum Diecezjalne oraz piękny kościół.
135681
Okolice Siemiatycz Stacji
Tutaj możemy stanąć w cieniu lasku i odsapnąć chwilkę po podróży. Mamy do dyspozycji także niewielki sklep.
135682
Mielnik
Mielnik to piękna, położona w malowniczych terenach województwa podlaskiego gmina. Głównym miastem jest - a jakże - Mielnik, który na zawsze zapisał się w historii Polski wydarzeniem z 23 października 1501 roku. Tego dnia Aleksander Jagiellończyk i dygnitarze litewscy zatwierdzili akt unii mielnickiej łączący Polskę i Litwę w jedno państwo poprzez osobę tego samego władcy wybranego na wspólnej elekcji.
135683
Serpelice
Miejscowość typowo turystyczna , w której możemy przeżyć wiele przygód , czeka tu na nas wiele atrakcji , między innymi , wspinaczka , zjazdy na linę poprzez rz. Bug i wiele wiele innych . Do Serpelic z Mielnika dotrzemy promem .
135684
Korczew
W Korczewie możemy podziwiać piękny pałac , w którym możemy zjeść obiad itp.
Trasa ta jest piękna i malownicza, liczne wzniesienia oraz doliny ukazują piękno doliny Bugu, warto przejechać się tą trasą i zobaczyć Podlasie z jak najlepszej perspektywy. Świeże powietrze, spokój i klimat to jest to, co każdy rowerzysta lubi ;)
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Aplikacja Traseo
Moja mapa 0