Ze Świnoujścia do Dagen

Dodano 4 września 2012 przez Garmin
Ze Świnoujścia do Dagen
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

13514
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.3
 • Dystans: 46,5 km
 • Czas trwania: 2 h 58 min
 • Średnia prędkość: 15,57 km/h
 • Przewyższenie: 90,9 m
 • Suma podejść: 392,91 m
 • Suma zejść: 394,69 m
 • Data: 29 sierpnia 2012
 • Lokalizacja: Polska, zachodniopomorskie, Świnoujście
83815
szlakowskaz na trasie
83816
Korswandt
83817
pole gofowe
83819
mapka na trasie
83820
w kierunku Garz
83821
Nad jeziorem Wolgastsee
83823
Jeziorko Wolgastsee
Po raz kolejny wracam na niemieckie ścieżki rowerowe. Tym razem ruszam w kierunku Albeck , ale nie nadmorską ścieżką rowerową , ale w kierunku byłego przejścia granicznego. Początkowo ruch rowerowy i pieszy jest dość znaczny, wielu Niemców podąża do Polski. W Albeck skręcam w lewo zgodnie z oznaczeniami i po chwili leśną szutrową ścieżką rowerową pnę się w kierunku miejscowości Korswandt. Tutaj ruch rowerowy jest niewielki , tutaj jeździ się na wycieczki a nie na zakupy. Dojeżdżam do urokliwego jeziorka Wolgastseei dalej wzdłuż pola golfowego poruszam się stronę Garz. Na trasie w moją stronę podjeżdża terenowa KIA, zjeżdżam maksymalnie na pobocze , ale kierowca wozu zaskakuje mnie zjeżdżając całkowicie ze ścieżki rowerowej i zatrzymując na poboczu. Tutaj rowerzysta czuje się naprawdę kimś ważnym. W Garz kieruję się w stronę małej wioski rybackiej Kamminke. To cicha spokojna wioska z której niedaleko do granicy z Polską. Ruszam więc ponownie do Garz i teraz kieruję się stronę Dargen. Właściwie mijane przeze mnie miejscowości są do siebie bardzo podobne. Szokuja dalej pieknie wytyczone ścieżki rowerowe . W Dargen zamierzam zawrócić , ale nie chcę wracać tą samą drogą. Według mapy mógłbym dojechać publicznymi drogami do Katschow i dalej do Świnoujścia , wyszłaby piękna pętelka. Mam jednak obawy , więc dobrze byłoby się kogoś poradzić , tylko kogo , skoro po niemiecku pamiętam chyba tylko „Hendeho”.
Słyszę jednak jak dwaj robotnicy na rusztowaniu mówią do siebie po polsku. Wdaję się więc w krótką rozmowę , upewniam ,że jadę dobrze i ruszam na moją pętelkę .
Rozejrzałem się trochę po okolicy , następna wycieczka do Uznam.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Wyspa Wolin
Wyspa Wolin - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wyspy Wolin zawiera szlaki turystyczne piesze i rowerowe oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Mapy swoim zasięgiem obejmuje fragment wybrzeża w części niemieckiej, od wschodu zamknięta jest przez Dziwnów.

Wasza ocena: 5.0 (2 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.