Wyprawa nad Morze Bałtyckie Wrocław-Gdańsk

Dodano 23 lutego 2011 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

2020
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.1
 • Dystans: 512 km
 • Przewyższenie: 222,5 m
 • Suma podejść: 931,58 m
 • Suma zejść: 1 043,67 m
 • Data: 4 lipca 2008
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Wrocław
RELACJA
Dzień 1. Wrocław – Milicz [67km]

To najspokojniejszy dzień. Trochę za długo się szykowałem i wyjechaliśmy dopiero o 14:30, ale do 20:20 byliśmy w Miliczu :) Droga jest spokojna i w miarę prosta. Należy pilnować kolejnych miejscowości, a dotrzemy jak trzeba. Musimy uważać w Czeszowie – na skrzyżowaniu musimy jechać dokładnie na wprost – w wąska asfaltową uliczkę. Sami nie wierzyliśmy że to ona może nas doprowadzić i pojechaliśmy na około :( Największym błędem było spytanie o drogę kierowcy PKS – myślałem że powinien być zorientowany – w końcu jechał do Milicza – ale droga jaką nam wskazał doprowadziła o prawda do Milicza, ale ok 5km męczyliśmy się brukiem i nadrobiliśmy trochę kilometrów. Udało nam się wylądować w przydrożnym barze przy 15, która doprowadziła nas wprost do Milicza. W tym także barze dostaliśmy informację o noclegu w Miliczu. Druga w prawo doprowadzi nas do tamtejszego ośrodka wypoczynkowego „Rogowo”. Pola jako takiego nie ma, ale pozwolono nam się rozbić na boisku. Namiot: 7zł, osoba: 6zł. Prysznic do 22:00. Warunki sanitarne takie sobie. Brak miejsca na ciuszki gdy bierzemy prysznic. Mimo wielu domków i gości po 22:00 było już cichutko co pozwoliło nam spokojnie zasnąć i wstać wcześnie.

Reszta relacji jest tu: http://moonsterbike.com/2008/07/12/wyprawa-nad-morze-baltyckie/
ponieważ formularz nie przyjmuje więcej niż 5000 znaków ;)
Zdjęcia: http://galeria.moonsterbike.com/thumbnails.php?album=7

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaznaczone zastały szlaki piesze, konne i rowerowe, w tym najważniejsze: Jurajski Szlak „Orlich Gniazd”, Szlak twierdzy Kraków, Szlak Zamonitu, Szlak Żarecki i inne.

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Pojezierze Iławskie
Pojezierze Iławskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Pojezierza Iławskiego obejmuje obszar ograniczony od zachodu Doliną Dolnej Wisły, od wschodu Pojezierzem Mazurskim, na północy Pobrzeżem Gdańskim, a od południa Pojezierzem Chełmińsko-Dobrzyńskim. Na mapie zaznaczono przebiegi szlaków pieszych,...

Wasza ocena: 3.6 (8 głosów)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
vuki
17 sierpnia 2012 vuki napisał:
prawidlowy link: http://moonsterbike.wordpress.com/2008/07/12/wyprawa-nad-morze-baltyckie/ a juz mialem nadzieje, ze to w jeden dzien mimo wszystko gratuluje, moja najdluzsza trasa to 312 km
kocyktomek
22 maja 2011 kocyktomek napisał:
jestem pod wrażeniem
Moja mapa 0