Wyjazd po sakwy

Dodano 22 października 2013 przez plik GPX
Wyjazd po sakwy
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

31204
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Motocykl
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.3
 • Dystans: 137 km
 • Przewyższenie: 87,31 m
 • Suma podejść: 839,9 m
 • Suma zejść: 847,93 m
 • Data: 17 lipca 2013
 • Lokalizacja: Polska, śląskie, Rybnik, Sosnowiec, śląskie
178727
sakwy
180188
Bramki na autostradzie
181273
McDonald's
181274
Szpital psychiatryczny
181275
stadion miejski Rybnik
181276
drewniany kościół
Znalazłem na Allegro sakwy tekstylne w bardzo umiarkowanej cenie - 50pln za komplet. 40l każda (jak liczą te litry to inna sprawa ;).
Szybki wyjazd autostradą, gdyż pamiętny jestem ostatniej przygody jaka mnie spotkała w Sosnowcu (parkingówka i polamany kierunek oraz klamka sprzęgła). Docieram na miejsce bez problemów dzięki mojej navi w Locusie. Znajduję sprzedawcę w domu jednorodzinnym osaczonym wśród 10 piętrowych bloków olbrzymiego blokowiska.
Okazuje się nim starsza, bardzo sympatyczna pani. Przynosi sakwy, ja je montuję sprawdzając jak się będą sprawować na xjocie. W międzyczasie okazuje się, że posiada też tankbag. Pomimo iż mam już taki, proszę aby przyniosła i po zobaczeniu oraz przymieżeniu od razu kupuję - idealny i ładniejszy od lidlowskiego..
Równie szybki powrót.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaznaczone zastały szlaki piesze, konne i rowerowe, w tym najważniejsze: Jurajski Szlak „Orlich Gniazd”, Szlak twierdzy Kraków, Szlak Zamonitu, Szlak Żarecki i inne.

Mapa Góra Świętej Anny
Góra Świętej Anny - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Obszar naniesiony na mapę Góry Świętej Anny przedstawia dużo większy obszar niż jej tytuł, ograniczona jest miejscowościami: Strzeleczki, Walce, Kędzierzyn-Koźle, Toszek i Opole. Na mapie zaznaczono: szlaki piesze oraz rowerowe (mają podane...

Mapa Rowerowy Szlak Orlich Gniazd
Rowerowy Szlak Orlich Gniazd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Szlak Orlich Gniazd to „rowerowy klasyk”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych szlaków rowerowych w kraju, cieszącym się ugruntowaną renomą i dużą popularnością zarówno wśród rowerzystów o sportowym zacięciu, jak i miłośników turystyki...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.