Wybieganie po lesie

Dodano 15 października 2010 przez Garmin
Wybieganie po lesie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

1365
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 5.4
 • Dystans: 15,3 km
 • Czas trwania: 1 h 19 min
 • Średnia prędkość: 11,49 km/h
 • Przewyższenie: 196,11 m
 • Suma podejść: 650,34 m
 • Suma zejść: 785,4 m
 • Data: 23 września 2010
 • Lokalizacja: Polska, świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
726
pomnik
pomnik mieszkańców wsi Miłkowska Karczma zamordowanych przez niemieckiego okupanta w 1943r.
727
Ośrodek rekreacyjny Gutwin
Ośrodek rekreacyjny Gutwin
1486
Droga powrotna.png
Droga powrotna
1487
gutwin2.png
Ośrodek rekreacyjny Gutwin
1488
gutwin3.png
Ośrodek rekreacyjny Gutwin
1489
las2.png
Trasa w lesie
1490
las3.png
Skrzyżowanie w lesie
1491
las4.png
Trasa w lesie
1492
las5.png
Trasa w lesie
1493
las.png
Trasa w lesie
1494
park linowy.png
Park linowy na Gutwinie
1495
początek trasy.png
początek trasy, ul. Rzeczki
1496
pomnik pod miłkowską karczmą.png
pomnik pod Miłkowską Karczmą
Jest to trasa dla osób chcących wyrwać się na trochę z zadymionych ulic miasta i chcących aktywnie spędzić czas. Około połowę trasy pokrywa nawierzchnia asfaltowa, a połowę nawierzchnia leśna. Można ją rozpocząć w zależności od miejsca w którym się znajdujemy w mieście, cel jest taki aby kierować się w ulicę Siennieńską. Nią dobiegamy do skrzyżowania z ul. Rzeczki w którą skręcamy i kierujemy się za znakami na ośrodek rekreacyjny "Gutwin". Tam nowo wybudowany zalew , latem miejsce kąpieli dla wielu osób oraz park linowy, będący ciekawą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Ale my skupiamy się w końcu na bieganiu, a nie na parkach linowych, więc robimy rundkę honorową wokół zalewu i biegniemy do lasu. Tam około 2,5km prosto, po przyjemnej leśnej ścieżce, po czym skręcamy w droge leśną nr 111. Droga jest oznaczona leśnym słupkiem stojącym na skrzyżowaniu, więc nie ma możliwości aby się zgubić.
Następnie biegniemy dalej lasem, aż do wsi Miłkowska Karczma. Tam rozwiązanie dla ambitniejszych, czyli skręcamy w prawo i dorabiamy sobie trochę km albo dla mniej ambitniejszych, czyli udajemy się powoli w kierunku miasta. Droga którą biegniemy jest bardzo mało ruchliwa, więc można spokojnie skupić się na bieganiu. Po drodze po lewej stronie stoi pomnik ku czci mieszkańcom Miłkowskiej Karczmy, którzy zginęli właśnie w tym miejscu z rąk niemieckiego okupanta. Obok pomnika znajduje się drewaniana ławeczka, gdzie można chwilę odpocząć, jeżeli ktoś tego potrzebuje.
Po ewentualnym odpoczynku ruszamy dalej w kierunku miasta i dobiegamy do jego głównych ulic.
Na tej trasie nie spotkamy zbyt wiele atrakcji lecz jest ona idealna dla kogoś kto ma ochotę wyruszyć sobie gdzieś niedaleko poza miasto i pobiegać w ciszy. Jest praktycznie w całości płaska więc należy raczej do łatwiejszych.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Wyżyna Sandomierska
Wyżyna Sandomierska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wyżyny Sandomierskiej przedstawia ziemię sandomierską - historyczną krainę Polski położoną między Pilicą a Wisłą oraz między Sanem a Dunajcem. Zasięg mapy wyznaczają: Józefów nad Wisłą na północy, Gnojno na zachodzie, Nowa Dęba na południu i...

Mapa Góry Świętokrzyskie
Góry Świętokrzyskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna "Góry Świętokrzyskie" przedstawia całość masywu, położonego w centralnej części Wyżyny Kieleckiej. Niezbyt wymagający teren sprawia, że jego ścieżki przemierzać mogą także mniej doświadczeni turyści. Obszar przedstawiony na mapie...

Wasza ocena: 4.4 (26 głosów)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
jedrula77
10 marca 2016 jedrula77 napisał:
Super
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.