102km pętla zaczyna się trasą T3 do Kobierzyc, potem trasą K1 i dalej do Sobótki, Kąty Wrocławskie i powrót do Wrocławia trasą Euro Velo 9 (oznaczona jako R9). Drogi 100% asfaltowe, różnej jakości.
Żeby zobaczyć Zalew Mietkowski trzeba wejść na wysoki wał i zostawić rower na dole, ale można przypiąć do bramy (zobacz zdjęcie na mapie).
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj