Włóczykije Pojezierza Dębno "Krawczyki"

Dodano 5 kwietnia 2014 przez plik GPX
Włóczykije Pojezierza Dębno
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

37952
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

227404
Oczyszczalnia ścieków
Nasza ścieżka mija drogę żużlową, prowadzącą do miejskiej oczyszczalni ścieków, a po chwili wychodzimy na odkrytą przestrzeń, ścieżka jeszcze na krótko zbliża się do szosy. Z drugiej (zachodniej) strony ścieżki widnieją obiekty oczyszczalni.
227405
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Ścieżka Nordic Walking "Krawczyki" zaczyna rozwidleniu dróg na Prusiec (ulica Włościańska), do Dargomyśla (ulica Dargomyska) i do Kostrzyna (ulica Kostrzyńska), na połudnowych peryferiach Dębna. Po drugiej stronie skrzyżowania znajduje się dyskont sieci Netto, a naprzeciw Sala Królestwa Świadków Jehowy. Firma Sala Królestwa Świadków Jehowy działalność prowadzi w branży Kościoły i związki wyznaniowe w miejscowości Dębno. Podane za http://www.z-p.firms.pl/debno/28883,sala-krolestwa-swiadkow-jehowy.html
227406
Zabytkowa leśniczówka „Krawczyka”
Jezioro Doszatyń (Duszatyń) do dzisiaj od nazwiska leśniczego mieszkańcy Dębna nazywają jeziorem „Krawczyka”Wygodny dojazd od szosy relacji Dębno-Kostrzyn. Nad jeziorem leśniczówka, uroczy z 1920 r. Ulubione miejsce spacerów. Przy wschodnim brzegu niestrzeżona plaża.
Początkowo ścieżka sąsiaduje z ruchliwą i dość wąską, asfaltową drogą krajową 23, ale to sąsiedztwo jest znacznie łagodzone przez towarzyszące cały czas ogródki działkowe. A kiedy kończą się ogródki, do samej ścieżki dochodzą różne uprawy, pola i sady. Wkrótce pojawia się las, który już do samego punktu docelowego zapewnia przyjazny cień. Nad jeziorem wygodne wiaty piknikowe.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0