Wieżyckie Pagórki

Dodano 20 czerwca 2017 przez aplikację Android
Wieżyckie Pagórki
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

102085
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 26,8 km
 • Czas trwania: 416 097 h 38 min
 • Średnia prędkość: 0 km/h
 • Przewyższenie: 185 m
 • Suma podejść: 2 036 m
 • Suma zejść: 2 048 m
 • Data: 9 czerwca 2017
600354
Szymbarskie łąki
600355
Leśnictwo Zgorzałe
600356
Grodzisko nad jeziorem Zamkowym
600358
Jezioro Patulskie
Niedługa malownicza pętla po pagórkach dookoła Wieżycy i Jeziora Patulskiego. Zacząć można w Koszałkowie, jak ja, albo np. z dworca w Wieżycy. Najpierw asfaltem by czarnym szlakiem jechać na szczyt Wieżycy, później przez Szymbark do Gołubia i w kierunku leśnictwa Uniradze. Tam czarny szlak łączy się ze szlakiem rowerowym Kaszubska Stegna i to jego trzymamy się niemal do końca podróży - przez Pierszczewo aż do Krzesznej.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kaszuby dla aktywnych
Kaszuby dla aktywnych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje Kaszubski, Wdzydzki i Zaborski Park Krajobrazowy oraz Park Narodowy Bory Tucholskie. Najważniejsze miejscowości które znalazły się namapie to: Kartuzy, Ostrzyce, Szymbark, Bytów, Kościerzyna, Brusy, Swornegacie, Charzykowy, Chojnice i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
marta.walkusz
9 września 2023 marta.walkusz napisał:
Między Smokowem a Uniradze wciąż nie da się przejechać. Szlak powinien być zaktualizowany, bo prowadzi prosto przez prywatny teren i w sieć elektrycznych pastuchów. Jadąc od Pierszczewka ul. Kapliczną należy skręcić przed Smokowem w ul. Księdza Konrada Lubińskiego i jechać aż do zetknięcia się z czarnym Szlakiem Wzgórz Szymbarskim, dalej jechać tym szlakiem a przy kurhanach skręcić w rowerowy. Dalej jest już ok :-)
macusz
27 lipca 2022 macusz napisał:
Niestety brak przejazdu między Unieradze a Smokowo. Ktoś bardzo się postarał aby zlikwidować tam ruch pieszy i rowerowy. Stoją znaki zakazu ułożone kłody drzew i rozciągnięte pastuchy elektryczne. Z rowerami nie do przejścia.
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.