Warszawa-Toruń Wiślana Trasa Rowerowa

Dodano 19 maja 2015 przez plik GPX
Warszawa-Toruń Wiślana Trasa Rowerowa
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

59665
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 247 km
 • Czas trwania: 52 h 56 min
 • Średnia prędkość: 4,66 km/h
 • Przewyższenie: 139 m
 • Suma podejść: 1 967 m
 • Suma zejść: 2 045 m
 • Data: 1 maja 2015
 • Lokalizacja: Warszawa, Toruń
337015
Warszawa Wschodnia
337016
Kapela Praska
Niestety mimo wysłanego sms-a kapela nie zagrała ! Szkoda
337017
Stare Miasto
337018
Rybitew Rezerwat Przyrody
Bardzo malownicze miejsce
337019
Gospodarstwo Agroturystyczne
Gospodarstwo agroturystyczne U Edyty dla nas wystarczająco łazienka, kuchnia miejsce do spania.
337020
Sklep
337021
Obiady Domowe
Smaczne obiady domowe , zachęciła nas do zatrzymania się i zjedzenia obiadu spora ilość ludzi. Nie żałowaliśmy
337022
Elektrownia Wodna
Jest to największa elektrownia przepływowa w Polsce
337023
Noclegi dla firm
Bez wcześniejszej rezerwacji , zadzwoniliśmy będąc już we Włocławku. Tanio i wygonie.
337024
Wisła punkt widokowy
Dobrze czasem się zatrzymać wdrapać na górkę i zobaczyć Wisłę w końcu to Wiślana Trasa Rowerowa
337025
Tężnie w Ciechocinku
Zespół trzech tężni solankowych, wzniesionych w XIX wieku w Ciechocinku. Jest to największa tego typu drewniana konstrukcja w Europie
337026
Toruń Główny
337027
Panorama Torunia punk widokowy
337080
Wisła
Warto się czasem zatrzymać i wejść na wał aby popatrzeć na Wisłę, na tym odcinku jest bardzo malownicza
337271
Mogiły
Groby Żołnierzy Polskich z września 1939 r.
337272
Górka
Nie rozumiem dlaczego wytyczono szlak rowerowy po drodze bardzo piaszczystej i pod stromą górkę skoro można to miejsce w prosty sposób ominąć ?
337273
P1170636a
337275
20150502_091624a65
Ta trasa to czwarty etap naszej wycieczki od źródeł do ujścia Wisły. Taki nasz pomysł na majówkę dla czterdziestolatków bez pośpiechu i w zgodzie z naturą. Poruszaliśmy się wyznaczonymi szlakami rowerowymi, w Warszawie Szlakiem Wisły i dalej Kampinoskim Szlakiem Rowerowym oraz drogą nr 575 od miejscowości Piaski Duchowne do Ład. Nocleg w Ładach bez wcześniejszej rezerwacji znajdują się tam 3 gospodarstwa agroturystyczne. W Warszawie zaczęliśmy od dworca Warszawa Wschodnia tam dojechaliśmy pociągiem z Częstochowy. Po drodze odwiedziliśmy Stare Miasto i udaliśmy się w stronę Kampinosu. Najładniejszy odcinek tego dnia prowadził przez Rezerwat Przyrody Rybitew. Na tym odcinku ścieżki rowerowe przyjazne, szlaki leśne przejezdne dla rowerów drogi o małym natężeniu ruchu, należy jednak pamiętać ,że jechaliśmy w święto. To był pierwszy dzień naszej wycieczki Warszawa-Toruń.
Drugi dzień wycieczki rozpoczęliśmy w Ładach Szlakiem Wisły. Na odcinku Łady-Dobrzyków szlak prowadzi nas przy wale przeciwpowodziowym na który warto co jakiś czas wejść i popatrzeć na Wisłę. Od miejscowości Łąck jechaliśmy szlakiem VeloMazovia jest to sieć szlaków rowerowych w województwie mazowieckim opracowana przez stowarzyszenie Zielone Mazowsze. W okolicach Telążni Leśnej pojechaliśmy w kierunku miejscowości Zuzałka i dalej Wiślaną Trasą Rowerową do Włocławka.
Trzeci dzień rozpoczęliśmy na tamie we Włocławku, na tym odcinku wytyczono i oznakowano już Wiślaną Trasę Rowerową. Prowadzi ona po bardzo dobrych drogach ,ścieżkach i szlakach. Tego dnia trasa prowadziła nas przez Ciechocinek gdzie warto zobaczyć Tężnie. Toruń niestety zobaczyliśmy tylko na drugim brzegu Wisły ponieważ musieliśmy zdążyć na pociąg do Częstochowy. Nadrobimy to w przyszłym roku rozpoczynając w Toruniu piąty etap Toruń-Gdańsk.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

Mapa Kampinoski Park Narodowy
Kampinoski Park Narodowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kampinoskiego Parku Narodowego obejmuje cały obszar Parku (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe. Zasięg mapy od północy ogranicza dolina Wisły, od zachodu Bzura, a od wschodu aglomeracja warszawska. Zasięg mapy wyznaczają: Nowy Dwór...

Mapa Województwo Łódzkie
Województwo Łódzkie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa łódzkiego, na której zaznaczono miejscowości, drogi, tereny leśne, parki krajobrazowe, zabytki, kościoły, zabytki, ośrodki aktywności konnej i wodnej oraz główne szlaki rowerowe. Kolorem żółtym wyróżniono miejsca i miejscowości...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
olek1
26 grudnia 2016 olek1 napisał:
fajna trasa
kys30
15 sierpnia 2015 kys30 napisał:
Ciekawa trasa, opis i fotki :)
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.