Ultramaraton Magurski - 58 km

Dodano 9 stycznia 2017 przez Garmin
Ultramaraton Magurski - 58 km
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

91025
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 4.1
 • Dystans: 56,7 km
 • Czas trwania: 10 h 45 min
 • Średnia prędkość: 5,27 km/h
 • Przewyższenie: 438,2 m
 • Suma podejść: 1 991 m
 • Suma zejść: 1 991 m
 • Data: 18 sierpnia 2018
 • Lokalizacja: Krempna
545648
Punkt żywieniowy/punkt kontrolny
Chyrowa
545649
Punkt żywieniowy/punkt kontrolny
Ożenna
552021
Ultramaraton Magurski
Poranek na czerwonym szlaku nad Kątami
552022
Ultramaraton Magurski
552023
Ultramaraton Magurski
552024
Ultramaraton Magurski
552025
Ultramaraton Magurski
552026
Ultramaraton Magurski
552027
Ultramaraton Magurski
552028
Ultramaraton Magurski
Zbieg z kolanina
552029
Ultramaraton Magurski
552030
Ultramaraton Magurski
552031
Ultramaraton Magurski
552032
Ultramaraton Magurski
Idea Ultramaratonu Magurskiego zrodziła się z pasji do biegania oraz miłości do górskich pejzaży i przyrody Beskidu Niskiego. Pasmo Beskidu Niskiego znajdujące się na uboczu głównych szlaków turystycznych oferuje wiele atrakcji często zapomnianych i tajemniczych. Łemkowskie chaty, piękne drewniane kościoły i cerkwie, dzikie sady w nieistniejących wsiach a obok ukryte w trawach i lasach przedwojenne cmentarze. To wszystko otoczone piękną przyrodą, która na każdym kroku pokazuje, że nie bez powodu znaczne obszary masywów górskich objęte zostały ochroną Parku Narodowego.

Krajobrazy te, przez wielu ludzi w Polsce jeszcze nie odkryte stanowią także świetne tereny do górskich biegów i wycieczek.

Ultramaraton Magurski to górski bieg zarówno dla doświadczonych zawodników jak i tych, którzy w biegach górskich stawiają dopiero pierwsze kroki.

Trasa przygotowana na trzech dystansach 20, 58 i 92 km położona jest prawie w całości na terenie Magurskiego Parku Narodowego. Zawody biegną przez najciekawsze zakątki Parku oraz koło najpiękniejszych zabytków Beskidu Niskiego.

Trasa 20 km stworzona została specjalnie na trzecią edycję zawodów jako bieg towarzyszący. Prowadzi przez piękne tereny Beskidu Niskiego ze startem i metą w Krempnej.

Trasy dłuższe zostały pomyślane tak by uczestnicy mieli możliwość wyboru dystansu po przebiegnięciu pierwszych 47 kilometrów. Każdy zawodnik będzie musiał na punkcie kontrolnym podjąć decyzję czy jest w stanie atakować dłuższy dystans czy też tym razem lepiej skończyć rywalizację na trasie 58km

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pogórze Strzyżowskie
Pogórze Strzyżowskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa okolic Jasła i Krosna obejmuje obszar wchodzący w skład Pogórza Karpackiego. Zasięg mapy wyznaczają: Pilzno i Skołyszyn na zachodzie, Dębica i Sędziszów Małopolski na północy, Czudec i Besko na wschodzie oraz Dukla i Rymanów na południu. Rok...

Mapa Beskid Niski
Beskid Niski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Beskidu Niskiego wydawnictwa Compass to mapa offline na urządzenia mobilne w skali 1:50 000 prezentująca obszar Beskidu Niskiego. Zasięg mapy obejmuje tereny od Krynicy-Zdrój i Grybowa na zachodzie po Komańczę i Szczawne na wschodzie oraz...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.