Trening w barwach jesieni.

Dodano 12 października 2011 przez plik GPX
Trening w barwach jesieni.
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

5720
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.6
 • Dystans: 29,5 km
 • Czas trwania: 1 h 30 min
 • Średnia prędkość: 19,49 km/h
 • Przewyższenie: 124,86 m
 • Suma podejść: 207,44 m
 • Suma zejść: 199,63 m
 • Data: 12 października 2011
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Stronie Śląskie
48551
jesienne owoce
48552
barwy jesieni
48553
Cierniak
48554
droga w kierunku Złotego Stoku
48555
jesienny las
48556
słońce przebija się prze drzewa
48557
słońce szybko chowa się za góry
48558
takie miejsce
Jeszcze rano lało jak z cebra. Po południu niebo się przetarło i aż korciło aby wyciągnąć rower z piwnicy. Droga niby ta sama. Asfaltowa droga w kierunku Lądka Zdroju , potem przejazd przez rynek i dalej mało uczęszczaną drogą w kierunku Złotego Stoku.
Niby nic a jednak , jesień maluje takie barwy , że mimo zimna i świszczącego wiatru chce się przejechać tą drogą jeszcze raz.
Przed Orłowcem skręt na wąską ścieżkę w kierunku Radochowa, potem prosto do końca wioski i za mostem na Białej Lądeckiej w górę do głównej drogi w kierunku Stronia Śląskiego.
Na wysokości osady Skowronki , droga w kierunku Radochowa i znowu mało uczęszczaną drogą do Lądka Zdroju.
Szybko zachodzi słońce , szybko robi się chłodno. Pomimo tego zapraszam wszystkich na jesienne trasy , tu , lub gdziekolwiek. Jesień to piękny czas na rowerowe wycieczki.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Góry Bardzkie i okolice
Góry Bardzkie i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia najdalej na wschód wysunięte pasmo górskie w Sudetach Środkowych, a także dodatkowo część Gór Sowich i Gór Złotych. Zasięg mapy wyznaczają: Ząbkowice Śląskie na północy, Ołdrzychowice Kłodzkie i Złoty Stok na południu, Wolibórz na...

Mapa Śnieżnik i Międzygórze
Śnieżnik i Międzygórze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje obszar Masywu Śnieżnika. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych. W miejscowościach opisano nazwy głównych ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych,...

Mapa Mapa tras rowerowych - Singletrack Glacensis
Mapa tras rowerowych - Singletrack Glacensis - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia obszar Ziemi Kłodzkiej z naniesionymi pętlami Singletrack'ów. Rowerowe trasy zostały wytyczone przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin Ziemi Kłodzkiej. Na mapie oznaczono przebieg pętli wraz z ich infrastrukturą (stacje naprawcze,...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.