Tędy i owędy do Swędowa

Dodano 20 maja 2017 przez aplikację Android
Tędy i owędy do Swędowa
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

98953
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

584978
Glinnik Wieś
Glinnik Wieś - przystanek kolejowy w Glinniku, między przystankami Smardzew i Glinnik, w województwie łódzkim w Polsce. Znajduje się w pobliżu skrzyżowania z drogą Łagiewniki Nowe-Glinnik[2]. Powstanie przystanku związane jest z projektem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
584979
Rzymskokatolicka Parafia Pod Wezwaniem Św. Marcina w Strykowie
Parafia pw. Świętego Marcina w Strykowie - parafia rzymskokatolicka znajdująca się w archidiecezji łódzkiej w dekanacie strykowskim. Mieści się przy ulicy Warszawskiej.
584980
Zalew na rzece Moszczenica w Strykowie
Atrakcją turystyczno-rekreacyjną miasta jest (zwłaszcza w okresie letnim) zalew o pow. 9 ha wraz z plażą i strzeżonym kąpieliskiem. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego (rowery wodne, kajaki).
584981
Dobieszków Hotel
Hotel Dobieszków jest zlokalizowany w centrum Polski, przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 w Strykowie koło Łodzi. Hotel Dobieszków oferuje 99 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, wi-fi i tv. Do dyspozycji gości oddajemy m. in. siłownię, saunę i boisko. Organizujemy konferencje, bankiety, wesela, komunie, chrzciny, grille i ogniska.
584982
Uniwersytet Łódzki Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne
Kompleks usytuowany w Lesie Łagiewnickim przy ul. Rogowskiej 26, w pobliżu barokowego zespołu klasztornego Franciszkanów oraz ośrodka sportów wodnych Arturówek
584983
Park Linowy Arturówek
Park Linowy w Łodzi organizuje niezapomniane imprezy integracyjne, urodziny, pozwala w aktywny sposób spędzić wolny czas.
Trasa dziecięca to propozycja dla najmłodszych - podesty znajdują się na wysokości 2-3m nad ziemią. W całości osiatkowana - nie wymaga dodatkowej asekuracji.
Trasa niska to propozycja dla tych, którzy chcą niski poziom, ale już z asekuracją - podesty znajdują się na wysokości 2-3m nad ziemią.
Trasa średnia reprezentuje średni poziom trudności (podesty na wysokości 4 do 5 m), minimalny wzrost 125cm.
Trasa wysoka to maksymalna dawka emocji na wysokości 8-10 metrów. Minimalny wzrost wymagany do wejścia to 140 cm.

Trasa tyrolska to absolutny HIT z potężnym zastrzykiem adrenaliny - podesty znajdują się na wysokości 10-15m nad ziemią. Trasa składa się ze zjazdów tyrolskich, w tym z przejazdem przez staw o szerokości ponad 120 metrów!
584984
Dom Wycieczkowy Arturówek
584985
Łagiewniki - Staw
584986
Szpital Chorób Płuc im. Błogosławionego Ojca Rafała Chylińskiego w Łodzi
Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc I Rehabilitacji w Łodzi
Trasa do Swędowa bardzo przyjemna i dosyć łatwa .

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Łódzkie
Województwo Łódzkie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa łódzkiego, na której zaznaczono miejscowości, drogi, tereny leśne, parki krajobrazowe, zabytki, kościoły, zabytki, ośrodki aktywności konnej i wodnej oraz główne szlaki rowerowe. Kolorem żółtym wyróżniono miejsca i miejscowości...

Mapa Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich
Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia najbardziej interesującą pod względem rzeźby terenu północno-zachodnią część strefy krawędziowej Wzniesień Łódzkich. Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich położony jest na północny-wschód od Łodzi, pomiędzy Łodzią, Brzezinami i...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0