Szlak z Barcina do Gołąbek

Dodano 16 grudnia 2011 przez rysowanie
Szlak z Barcina do Gołąbek
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

6381
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

54657
Pałuckie krajobrazy
54658
Barcin PKP
54659
Terenowa Stacja Ekologiczna w Jeziorach
54660
Okolice Wiktorowa
null
Szlak rozpoczyna się przy stacji PKP w Barcinie. Dalej biegnie wzdłuż torów kolejowych do Wolic. Skręcamy tu w lewo by ze wzniesienia podziwiać Jezioro Wolicie i panoramę okolic Barcina (odcinek ten ma 2,0 km).

Jadąc dalej prosto (4 km) docieramy do Wójcina. Przejeżdżamy przez wieś i obok figury Jezusa skręcamy w prawo, przecinamy drogę asfaltową Szczepanowo – Jadowniki i przy przystanku autobusowym skręcamy w lewo do lasu wiktorowskiego.

Leśną drogą (3 km) dojeżdżamy do Ostrówiec nad Jeziorem Ostrowieckim (znajduje się tu ośrodek wypoczynkowy, domy letniskowe oraz stara szkoła z roku 1860). Wyjeżdżając z Ostrówiec, obok restauracji, skręcamy w lewo i dalej podążamy bezpieczną drogą do Pniew (odcinek 2 km). We wsi warto zjechać nad Jezioro Pniewskie i skorzystać z kąpieli (bardzo czysta woda, wspaniałe widoki, a na środku jeziora wyspa owiana legendami). Z Pniew zmierzamy w kierunku Jeziora Foluskiego (odcinek 11 km). (...)

http://www.it.znin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=75&Itemid=134
Trasę poleca
Punkt Informacji Turystycznej w Żninie

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Ziemia Chelmińska - Kraina gotyku
Ziemia Chelmińska - Kraina gotyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa krajoznawcza Ziemi Chełmińskiej. Na mapie zaznaczono w postaci ikon najważniejsze atrakcje turystyczne regionu. Mapa obejmuje swym zasięgiem Chełmno, Toruń, Chełmżę, Świecie, Grudziądz, Golub-Dobrzyń oraz Bydgoszcz. ...

Mapa Kujawy - mapa atrakcji turystycznych
Kujawy - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Krajoznawcza mapa Kujaw z zaznaczonymi najważniejszymi atrakcjami turystycznymi w postaci grafik. Mapa Kujawy to doskonała propozycja szczególnie dla turystów, którzy podróżują samochodem.

Mapa Szlak Piastowski
Szlak Piastowski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Szlaku Piastowskiego, który przebiega przez województwa: wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Mapa została zaktualizowana w terenie, zostały na niej uwzględnione wszelkie niezbędne informacje turystyczno-krajoznawcze oraz informacje...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
15 września 2015 kys30 napisał:
fajna traska
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.