Szlak rekreacyjno-widokowy CEPERSKI trasa II

Dodano 21 sierpnia 2012 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

12860
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 1.5
 • Dystans: 20,3 km
 • Przewyższenie: 344,75 m
 • Suma podejść: 527,42 m
 • Suma zejść: 637,31 m
 • Data: 21 sierpnia 2012
 • Lokalizacja: Polska, małopolskie, Zakopane
Trasa 2 – średnio trudna

Rozpoczyna się na Polanie Szymoszkowa (880 m) - baza. Wjeżdżamy koleją krzesełkową na Gubałówkę (1120 m). Warto się tu zatrzymać by obejrzeć panoramę Tatr. Udajemy się w lewo na Pałkówkę (1130 m). Tu na skrzyżowaniu w prawo asfaltową drogą (ok. 0,5 km) i dalej stromo w dół drogą asfaltową również w prawo, do wsi Nowe Bystre (820 m). Podążamy przez wieś, a w przysiółku Szeligówka skręcam w prawo. Dalej, asfaltową dróżką, stromym podjazdem docieramy do Czerwiennego (900 m). We wsi skręcamy w lewo, gdzie przy drodze jest znak - kościół o.o. Paulinów i jedziemy (ostry podjazd) na Bachledówkę (950 m). Warto tu zwiedzić kościół i klasztor. Powrót do Czerwiennego stromym zjazdem w lewo, na dole we wsi w prawo do Bustryku (860 m) i na skrzyżowaniu w prawo szosą do Zębu (1020 m). Tu na skrzyżowaniu prosto na Furmanową (1000 m), dalej w prawo, za zielonymi znakami przez Ciągówkę (stromy zjazd) do skrzyżowania i tu w prawo do centrum Zakopanego.
Trasę poleca
eJanosik

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Podhale
Podhale - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Podhale to kraina bardzo atrakcyjna i szybko rozwijająca się dla turystyki. Mapa "Podhale" zawiera szlaki piesze, rowerowe i konne, informacje praktyczne znajdą tu także miłośnicy nart.

Mapa Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń
Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Przy...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.