Swarzewo - Krokowa - Dębki - Władysławowo

Dodano 1 września 2020 przez plik GPX
Swarzewo - Krokowa - Dębki - Władysławowo
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

187001
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.9
 • Dystans: 52,9 km
 • Czas trwania: 444 088 h 19 min
 • Średnia prędkość: 0 km/h
 • Przewyższenie: 57,36 m
 • Suma podejść: 188,28 m
 • Suma zejść: 195,15 m
 • Data: 29 sierpnia 2020
 • Lokalizacja: Kaszuby Północne
1059411
20200829_150235
Trasa rozpoczyna się w Swarzewie. Z dworca PKP kierujemy się ścieżką rowerową wytyczoną po starym nasypie kolejowym do Krokowej. W Krokowej, na rondzie, drogą jedziemy w kierunku Słupska aż zobaczymy po prawej stronie stację benzynową, wtedy skręcamy w prawo i cały czas pedałujemy na północ w kierunku Dębek. W Dębkach skręcamy w prawo i jedziemy do końca drogi asfaltowej, a ok.15m przed jej zakończeniem odbijany w lewo do lasu. Jadąc lasem szukamy Wejścia na plażę Nr 17. Wchodzimy na plażę i jedziemy rowerami plażą po piasku przy wodzie - tak da się jechać, gdyż plaża jest tam wyjątkowo twarda. Jesteśmy w Rezerwacie Widowo, mijamy mały klif, gdzie trzeba rowery przenieść po płytkiej wodzie na odcinku ok. 7m. Docieramy do Wejścia Nr 13 w Karwieńskich Błotach, gdzie wchodzimy w las i pierwszą napotkaną utwardzoną drogą skręcamy w lewo do Karwi. Przejeżdżamy Karwię i kierujemy się na wschód do Jastrzębiej Góry. Teraz zaczynają się przewyższenia, ale dajemy radę. Z Jastrzębiej Góry do Władysławowa to już jest "z górki". Szukamy asfaltowej ścieżki rowerowi wzdłuż brukowanej drogi samochodowej, jedziemy wygodnie. We Władysławowie na dworcu PKP kończyny wycieczkę.

Początek trasy: dworzec PKP Swarzewo
Koniec trasy: dworzec PKP Władysławowo
Transport z Trójmiasta pociągiem REGIO

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.