Super Sprint Triathlon Sopot - etap kolarski (3 pętle)

Dodano 6 lipca 2022 przez rysowanie
Super Sprint Triathlon Sopot - etap kolarski (3 pętle)
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

259817
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.8
 • Dystans: 3,6 km
 • Przewyższenie: 1 211,3 m
 • Suma podejść: 2 382,22 m
 • Suma zejść: 2 382,24 m
 • Data: 17 września 2022
 • Lokalizacja: Sopot
1501417
SUPER SPRINT SOPOT TRIATHLON 17.09.2022
1501422
DOMETY.PL
www.domety.pl
1501423
T1 / T2
Strefa zmian
1501424
NAWROTKA
Pętla pokonywana jest 2 x
Część kolarska to dystans około 6,5 kilometra. Zawodnicy pojadą najpierw w stronę Gdyni, fragmentem ulicy Mamuszki, aż do wejścia na plażę nr 1. Tam kolarze zawrócą w stronę Molo. Na wysokości Grand Sopot znajdować się będzie nawrotka do kolejnego okrążenia. Pokonają w ten sposób dwie pętle, po których wrócą do stref T1/T2. Trasa poprowadzi sopockimi ścieżkami spacerowo-rowerowymi, również fragmentem ścieżki rolkarskiej w Parku Północnym.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Trójmiejski Park Krajobrazowy
Trójmiejski Park Krajobrazowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Trójmiasta obejmuje swoim zasięgiem obszar Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego od Wejherowa przez Redę, Rumię, Gdynię, Sopot aż do Gdańska. Na mapie ujęto wszystkie informacje przydatne turyście. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych,...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.