Stegna_zakończenie sezonu morsów.

Dodano 24 marca 2013 przez aplikację Android
Stegna_zakończenie sezonu morsów.
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

18052
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

102314
Na starcie
Zbieramy się.......
102323
Kolejne miejsce zbiórki
Pod Piekarczykiem, kolejne miejsce zbiórki i dalej na szlak :-)
102337
Na szlaku
102345
Na szlaku
102354
Organizator na szlaku
102356
Dalej na szlaku
102357
Most zwodzony na Szkarpawie_Rybina
102358
Wjeżdżamy do Stegny
102363
Cel wycieczki
102364
No i kąpiel.........
102365
Małe co nie co......
102366
No to wracamy
102367
Fajna posesja
102368
Wrota Przeciwpowodziowe
Są to jedyny wrota przeciwpowodziowe które znajdują się na lądzie. Dziś prowadzone są również badania i pomiar poziomu depresji w tej części Żuława Elbląskich.
102369
Wrota Marzęcino
102370
Nad Nogatem
Zachodzące słońce nad Żuławami Elbląskimi
102371
Nogat
102372
Cieplicówka(Ciepliczanka)
102373
Już blisko domu,.....
Zachodzące słońce nad Żuławami.
Dzisiejsza wycieczka, to coroczny kultowy wyjazd do Stegny, który kończy sezon dla Elbląskich Morsów i rozpoczyna sezon dla pozostałych bikerów elbląskich, którzy nie jeżdżą całorocznie. Na starcie tegorocznego wyjazdu pojawiło się około 30 bikerów i bikerek.
Do Stegny dojechał zaprzyjaźniony biker z Tczewa, DARO.
Na plaży dopingowaliśmy Naszych morsów, później coś dla uzupełnienia utraconych kalorii i pogaduchy o tym co było i jakie są plany na ten rok. Marcowe słoneczko rozleniwiło Nas tak bardzo, że trudno było usiąść na rowerki, no ale godzinki leciały, a do domu trza było wracać. Zgodnie z moim planem, towarzyszyłem mojemu koledze do Nowego Dworu Gdańskiego, a ze mną pojechał także RAFI. Tu pożegnaliśmy się z Darem i każdy z Nas ruszył w swoją stronę. Daro do Tczewa, a ja i Rafi do Ebowa.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.