Spacerówka

Dodano 26 marca 2012 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

7820
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 1.4
 • Dystans: 3,9 km
 • Przewyższenie: 58,6 m
 • Suma podejść: 59,1 m
 • Suma zejść: 56,25 m
 • Data: 26 marca 2012
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Gdynia
Trasę zaczynamy na mości nad trójmiejska obwodnica nastepnie schodzimy w dół podziwiajac wille na ulicy Żródła Marii aż dochodzimy do "Źródła Marii" gdzie mozemy sobie usiąść i napić sie wody. Nastepnie idziemy jeszcze parędziesiąt metrów dalej po czym skrecamy w las. Droga jest dobrze widoczna i bardzo przyjemna. Po drodze mijamy tak zwany resztki tak zwanego "Fortu" zniszczonego przez Wandali. Dalej dochodzimy do drogi wzdłuż płotu "Polifarbu" gdzie podziwiać możemy opuszczone budynki tegoż przedsiębiorstwa . Dalej idziemy droga aż wychodzimy z lasu droga wprawdzie krótka ale bardzo przyjemna do spacerowania.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Wieżyca i okolice
Wieżyca i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wieżyca jest najwyższym wzniesieniem na Kaszubach. Mapa przedstawia obszar wokół góry ograniczony miejscowościami: Skaryszów, Kościerzyna, Lipusz, Cewice aż do lotniska w Gdańsku. Na mapie zaznaczono aktualny przebieg tras turystycznych pieszych z...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.