Rajd konny Mezowo - Trątkownica

Dodano 15 września 2016 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

87099
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Konno
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 2.2
 • Dystans: 19,8 km
 • Czas trwania: 4 h 30 min
 • Średnia prędkość: 4,4 km/h
 • Przewyższenie: 66 m
 • Suma podejść: 217,01 m
 • Suma zejść: 217,01 m
 • Data: 28 maja 2016
 • Lokalizacja: Mezowo
28 maj dzięki Wojtkowi był rajdowy. Tomek i Wojtek byli gotowi zgodnie z planem, a dziewczyny miały więcej picowania. No i Oksana pierwszy rajd w nowym siodle. Dziurkowanie, psikanie, nauszniki itp. i o 9.00 wyjazd. Tym razem prowadziła Ewa i Oksana. Zatina z Tomkiem i Iwona z Laguną mieli luz. Wojtek z Omeną ( Omalo pierwszy raz został na tak długo bez mamy) i Ivi z Pauliną zamykali szyk. Pogoda z netu deszczowa ale zapowiadało się cudownie - i tak było. Przedarliśmy się przez patrol policyjny w Kiełpinie i Trątkownica z Kamiennym Kręgiem dała wytchnienie. Drożdżówka z rabarbarem zniknęła i było lżej w sakwach. Oksana jak piesek towarzyszyła nam pod wiatą. Tym razem sporo stępa i kłusa, żeby zostawić siły na powrót w galopie. Na hasło "rura" Ewa i Oksana pobiły rekord toru w Borowie i cała reszta nie odstawała. Dopiero na tym rajdzie sprawdziliśmy motory Zatiny i Laguny - power jest !!!. Ten rajd to dystans 28 km w czasie 5h z 1 h przystankiem.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Wieżyca i okolice
Wieżyca i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wieżyca jest najwyższym wzniesieniem na Kaszubach. Mapa przedstawia obszar wokół góry ograniczony miejscowościami: Skaryszów, Kościerzyna, Lipusz, Cewice aż do lotniska w Gdańsku. Na mapie zaznaczono aktualny przebieg tras turystycznych pieszych z...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.