R-Y-ZGL-345, SZLAK ROWEROWY ŻÓŁTY GMINY GOLENIÓW, PĘTLA GOLENIÓW

Dodano 19 kwietnia 2023 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

294748
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

1628265
R-Y-ZGL-345
NUMER SZLAKU W SERWISIE www.WedrujzNami.pl: R-Y-ZGL-345
NUMER SZLAKU WG PTTK:
PRZEBIEG SZLAKU: Goleniów Brama Wolińska - osiedle Helenów - Podańsko - Tarnówko - Sowno - Bącznik - Bolechowo - Goleniów ul. Parkowa - dojazd z powrotem szlakiem do węzła szlaków przy Bramie Wolińskiej
NAZWA SZLAKU:
POWIAT: Goleniów
GMINA: Goleniów
NAWIERZCHNIE: asfalt, drogi utwardzone
KOLOR: czarny rower na białym tle, ze znakiem kierunkowym - żółty
ROK POWSTANIA: nieznany
ROK OSTATNIEGO ODNAWIANIA: 2014
ROK OSTATNIEGO MONITORINGU/POMIARU: 2023
DŁUGOŚĆ: 20,1+1,7 km
WAŻNE UWAGI: szlak o charakterze liniowo-pętlowym (w Goleniowie wracamy tą samą częścią szlaku, co startowaliśmy), oznakowanie dwustronne. W 2023 roku oznakowanie na całej długości szlaku, oceniamy jako niedostateczne. Na całej długości kilka znaków drogowych. Szlak zweryfikowany przez Michała Niklasa, za co serdecznie dziękuję.

Szczegółowy opis szlaku - https://wedrujznami.pl/R-Y-ZGL-345

Wszystkie szlaki jakie zmierzyliśmy lub wykonaliśmy znajdziesz w serwisie www.WedrujzNami.pl . Jeśli znasz szlak, a nie ma go w naszym rejestrze, prosimy o przesłanie pliku .gpx oraz kilku słów o szlaku, zdjęć, abyśmy stworzyli jego wizytówkę. A jak masz czas, zapraszamy do stworzenia opisu szlaku, według naszego systemu. Szlaki są dla wszystkich i musimy je promować wspólnie.
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.