R-C-ZGL-347, szlak rowerowy czerwony, pętla Goleniów

Dodano 15 maja 2023 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

300871
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

1651247
R-C-ZGL-347
NUMER SZLAKU W SERWISIE www.WedrujzNami.pl: R-C-ZGL-347
NUMER SZLAKU WG PTTK:
PRZEBIEG SZLAKU: Goleniów Brama Wolińska - rondo Burmistrza Henryka Zajko - osiedle Zielone Wzgórze - Marszewo - Imno - Mosty - Danowo - Podańsko - Budno - Żółwia - rondo Burmistrza Henryka Zajko (powrót do Bramy Wolińskiej)
NAZWA SZLAKU: Czerwony Szlak Rowerowy Gminy Goleniów
POWIAT: Goleniów
GMINA: Goleniów
NAWIERZCHNIE: asfalt, drogi utwardzone i gruntowe
KOLOR: czarny rower na białym tle, ze znakiem kierunkowym - czerwony
ROK POWSTANIA: nieznany
ROK OSTATNIEGO ODNAWIANIA: 2014
ROK OSTATNIEGO MONITORINGU/POMIARU: 2023
DŁUGOŚĆ: 26,2+2,3 km
WAŻNE UWAGI: szlak o charakterze liniowo-pętlowym (w Goleniowie wracamy tą samą częścią szlaku, co startowaliśmy), oznakowanie jednokierunkowe. W 2023 roku oznakowanie na całej długości szlaku, oceniamy jako niedostateczne. Na całej długości kilkanaście znaków drogowych. Szlak zweryfikowany w terenie przez Michała Niklasa, za co serdecznie dziękuję. W materiałach gminy Goleniów, jest nieaktualny przebieg szlaku.

Szczegółowy opis szlaku - https://wedrujznami.pl/R-C-ZGL-347

Wszystkie szlaki jakie zmierzyliśmy lub wykonaliśmy znajdziesz w serwisie www.WedrujzNami.pl . Jeśli znasz szlak, a nie ma go w naszym rejestrze, prosimy o przesłanie pliku .gpx oraz kilku słów o szlaku, zdjęć, abyśmy stworzyli jego wizytówkę. A jak masz czas, zapraszamy do stworzenia opisu szlaku, według naszego systemu. Szlaki są dla wszystkich i musimy je promować wspólnie.
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.