Przez Pogórze Izerskie

Dodano 27 maja 2019 przez aplikację Android
Przez Pogórze Izerskie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

148215
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 4.1
 • Dystans: 40,0 km
 • Czas trwania: 3 h 9 min
 • Średnia prędkość: 12,68 km/h
 • Przewyższenie: 240 m
 • Suma podejść: 1 292,35 m
 • Suma zejść: 1 290,75 m
 • Data: 26 maja 2019
834817
Wieża książęca w Siedlęcinie
Ciekawy obiekt wybudowany w XIV w.
834818
ruiny pałacu w Barcinku
Powstanie budowli datowane jest na XVIII w.
834819
XVI wieczny kościół w Kromnowie
834823
Pałac Pakoszów
Piękny pałac wzniesiony w XVI w.
834825
widok na Karkonosze z Sobieszowa
Ruszam z Jeleniej Góry ścieżką rowerową obok Galerii Nowy Rynek w stronę Borowego Jaru a dalej przez las do zapory wodnej we Wrzeszczynie. W tej części trasa biegnie wąską, pełną korzeni nawierzchnią pod rower górski. Przez zaporę kieruję się szlakiem rowerowym do Barcinka. Gmina Stara Kamienica może pochwalić się bardzo dobrymi nawierzchniami asfaltowymi więc dalsza część trasy aż do Pałacu Pakoszów przebiega gładko i przyjemnie pomiędzy kolejnymi osadami podgórskimi: Barcinek, Stara Kamienica, Kopaniec skąd fantastycznym zjazdem dojeżdżam do Piastowa. Przy Pałacu Pakoszów rozpoczyna się droga gruntowa biegnąca w stronę Sobieszowa z której podziwiać można widoki na Karkonosze. Do Jeleniej Góry wracam miastem przez Cieplice i dalej drogą rowerową w cieniu dawnej Celwiskozy.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Karkonosze
Karkonosze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Karkonosze przedstawia najwyższe pasmo górskie Sudetów, znajdziemy na niej aktualny przebieg szlaków turystycznych wraz z orientaycjnym czasem przejścia, szczyty i atrakcje turystyczne. Mapę Karkonoszy zamykają czeskie Rokytnice nad Jizerou na...

Mapa Dolina Bobru
Dolina Bobru - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Doliny Bobru zasięgiem obejmująca obszar od Jeleniej Góry do Bolesławca. Na mapie zaznaczono szlaki turystyczne piesze i rowerowe oraz ważniejsze atrakcje turystyczne. 

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.