Odcinek 1 cz.2 Mikołajki - Zatoka Mrówki ( K. Rynu))

Dodano 15 października 2012 przez aplikację Android
Odcinek 1 cz.2 Mikołajki - Zatoka Mrówki ( K. Rynu))
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

15068
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

90042
Tałty
Tak jak już pisałem, ładny asfalt mało samochodów, można jechać śmiało bez jakichkolwiek obaw.
90043
Kanał tałcki
koniec asfaltu i początek polnej drogi, raczej dobrej jakości, trzeba pamiętać, ze szlak skręca za mostkiem w lewo, bo główna droga jedzie prosto.
90044
Droga leśna
Fragment drogi leśnej, czasem przejedzie tędy samochód to trzeba wskoczyć w krzaki, ale to naprawdę sporadyczne przypadki.
90046
Zatoczka
Pierwsza zatoczka na naszej trasie, szczęśliwi i zadowoleni dobrą drogą jedziemy dalej, przed zatoczką dosyć spora górka, nawet hamulce nie dają za bardzo rady nas spowalniać, więc radze ostrożnie, mimo że deszcz nie padał od paru dni na dole spotkało nas trochę błota (ale to bardziej uwaga, żeby się za bardzo przednim nie rozpędzać), a samo przejście przez zatoczkę myślę że najlepiej oddaje zdjęcie. za zatoczką podobna górka, tylko ze tym razem trzeba się wdrapać :)
90047
Zatoczka cz.2
Jak widać nasza kładka nie za szeroka, ale przejść się da, można ewentualnie próbować przejść przez wodę, na oko głębokość to tak trochę powyżej kolan
90048
Zjadz na pole
Zjazdy na pola namiotowe oznaczone są rysunkiem namiotu "zjazd na pole biwakowe", my stacjonowaliśmy, na drugim takim polu z kolei i chyba ostatnim na tej drodze.
90049
Pole namiotowe nad jeziorem Ryńskim
Pole namiotowe dosyć ładnie wyglądające, właściciel przyjeżdża i dba o pole, (koszt 10zł namiot i 5zł osoba). Z pola jest dobre dojście do jeziora, miejsce na ognisko i ławeczki. Dosyć mało uczęszczane pole. Z pola wyruszyliśmy drogą wzdłuż jeziora, jednak trzeba się tam czasem przedzierać przez krzaki, więc osobiście radze cofnięcie się do głównej drogi i podążanie nią dalej.
90729
Mikołajki
Mikołajki, jedno z większych Miast na naszej trasie, może nie znajdziemy tu wyspecjalizowanego sklepu rowerowego, ale parę ogólnosportowych na pewno, więc jeżeli zapomnieliście czegoś z domu to jest idealne miejsce na uzupełnienie tych braków.
Nas pierwszy dzień, początek trasy był w Rucianym i był on nagrywany z innego telefonu, jednak z powodu słabej baterii telefon szybko padł, dlatego prezentuje tutaj tylko mały fragment tego dnia. Trasa z Mikołajek wychodzi po w miarę ładnym asfalcie, Mikołajki opuściliśmy czerwonym szlakiem pieszym, którego trzymaliśmy się aż do naszego pola namiotowego. Asfaltem jedzie się aż do kanału tałckiego, następnie przejeżdża się w leśną polną drogę, którą jedzie się mniej więcej cały czas wzdłuż jeziora.

Druga część trasy nie została nagrana z powodu rozładowanych telefonów, była ona znad zatoki Mrówki do Kruklanek przez Giżycko i wzdłuż jeziora Jagodne, fragment ten znajdziecie w łącznej trasie pod nazwą "Rajd Mazury-Podlasie".

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

Mapa Wielkie Jeziora Mazurskie cz. PŁN
Wielkie Jeziora Mazurskie cz. PŁN - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Przedstawia północną część krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Zasięg mapy ograniczony jest miesjcowościami Węgorzewo na północy, jeziorem Gołdopiwo na wschodzie, Tałty na południu oraz Ryn i Kwiedzina na zachodzie. Mapa posiada informacje przydatne...

Mapa Wielkie Jeziora Mazurskie
Wielkie Jeziora Mazurskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wielkie Jeziora Mazurskie przedstawia środkową część Pojezierza Mazurskiego, obszar zamknięty przez Węgorzewo na północy, Ruciane-Nida na południu, Orzysz na wschodzie i Mikołajki na zachodzie. Na mapie znajdują się szlaki piesze, rowerowe,...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.