Maraton Srebrnogórski

Dodano 25 czerwca 2011 przez plik GPX
Maraton Srebrnogórski
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

3935
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 5.7
 • Dystans: 153 km
 • Czas trwania: 8 h 13 min
 • Średnia prędkość: 18,66 km/h
 • Przewyższenie: 482 m
 • Suma podejść: 2 974 m
 • Suma zejść: 2 971 m
 • Data: 25 czerwca 2011
 • Lokalizacja: Rudnica
9097
Droga do stadionu w Rudnicy
9098
Rudnica wita maratończyków
9099
W kolejce po odbiór numerów startowych
14607
Podjazd pod przełecz
14608
podjazd pod przełecz sokolą
14609
zjazd w kierunku Jugowa
Wspaniała rowerowa impreza i nawet godzinny deszcz nie zmienił tego stanu.W sobotę 25 czerwca w Rudnicy odbył się Srebrnogórski Maraton Rowerowy o tytuł Mistrza Srebrnej Góry, w którym wzięło udział około 40 zawodników z całej Polski.

Start i meta zawodów miały miejsce w Rudnicy, gdzie dodatkowo na boisku sportowym przez cały dzień miały miejsce różne atrakcje dla zgromadzonych osób. Wieczorem odbył się także pokaz Sowiogórskiego Towarzystwa Historyczno- Krajoznawczego – Grupy Rekonstrukcyjnej 33JRvA – Spotkanie z Napoleonem i jego oddziałem, a później mieszkańcy Rudnicy i pobliskich miejscowości bawili się do późnych godzin nocnych na dyskotece „pod gołym niebem”.

Maraton odbywał się na trzech różnych dystansach. Najdłuższy z dystansów tzw. „Giga” liczył 200 km, a jego zwycięzcą został Pan Krzysztof Lewandowski z Wieliczki z klubu Tines Bikeholicy. Średni dystans tzw. „Mega” liczył 160 km, a jego zwycięzcą został Pan Mateusz Kryk z Oleśnicy z klubu Yureco Bike Team Oleśnica. Najlepszą z kobiet okazała się Pani Małgorzata z klubu BASF Dream Bike Bielawa MTB Team, która zajęła 1 miejsce na najkrótszym tzw. Mini dystansie o długości 47 km.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Góry Stołowe
Góry Stołowe - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Gór Stołowych przedstawia niezwykle malowniczy zakątek SUdetów. Góry Stołowe położone są w Sudetach Środkowych, na styku z Sudetami Wschodnimi. Mapa przedstawia obszar zamknięty na zachodzie przez czeski Hronov, na południu...

Mapa Góry Bardzkie i okolice
Góry Bardzkie i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia najdalej na wschód wysunięte pasmo górskie w Sudetach Środkowych, a także dodatkowo część Gór Sowich i Gór Złotych. Zasięg mapy wyznaczają: Ząbkowice Śląskie na północy, Ołdrzychowice Kłodzkie i Złoty Stok na południu, Wolibórz na...

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Wasza ocena: 4.4 (8 głosów)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.