Leśna Wigilia W Bażantarni

Dodano 15 grudnia 2012 przez plik GPX
Leśna Wigilia W Bażantarni
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

16154
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

93415
001
14-GRU-12 18:05:20
93416
IMG_0444
93417
IMG_045079
Przy stoku
93418
IMG_043288
93419
IMG_0458
Przegięcie moim zdaniem:] To tylko kawałek, reszta ogrodu wygląda tak samo.
93420
IMG_0442
93421
IMG_042676
Leśna Wigilia z Włóczybutami. Udałam się moim dzielnym reniferem:) Grupę spotkałam pod choinką. Półtorej godzinki trwała Wigiia, było jak zwykle bardzo miło, choc w tym roku bez ogniska. Noretta ustrojona w rogi robiła za renifera i była jak zwykle bardzo grzeczna. Zajadała trawę spod śniegu i choinki:) Potem dostałam smsa od kolegi, że jeździ na stoku, więc pojechałam się przywitać i zobaczyć co się dzieje:) Pamiątkowe zdjęcie i dalej w trasę. A że było blisko juz to pojechałam na pętle i na żółty szlak, potem zakolami i pętelkami zmierzałam w stronę Dąbrowy.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.