Latarkowa środa 2013.01.02

Dodano 2 stycznia 2013 przez plik GPX
Latarkowa środa 2013.01.02
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

16370
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

94045
Mosteczek
02-STY-13 20:02:35
94046
Mikołaj
02-STY-13 21:21:13
94047
Droga
Płyty się skończyły i bylo tak.
padał deszcz więc oddalać sie nie chcieliśmy. Wyszło nam za to takie sobie szwędanie się po żuławach, wyjazd na E7 w stronę Pasłęka i odbicie pierwszym mostem na prawo - tam szwędanie na zasadzie "ciekawe dokąd prowadzi ta droga". Drogi doprowadzały do gospodsrstw więc zawróciliśmy na Elbląg i przed Gronowem zrobiliśmy kolejne zwiedzanie:) Dobiliśmy do Malej Holandii. Dalej to już stara pętla na Nogat.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Wasza ocena: 5.0 (2 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
boulinek11
3 stycznia 2013 boulinek11 napisał:
Ciekawy pomysl na spedzenie czasu. NOcne wycieczki, sa swietne, szczegolnie przez las w gorach, kiedy odokola dochodza do ciebei odglosy zycia lasu.
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.